Anna Skalik

20.03.2014 (09:57)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Vader ujawnia tracklistę nowej płyty - Tibi Et Igni. [VIDEO]Nowa płyta Vader - Tibi Et Igni: zobacz tracklistę krążka. Premiera płyty została zaplanowana na 30 maja 2014. Już teraz sprawdźcie, co na niej będzie.

Znamy listę piosenek z nowej płyty Vadera - Tibi Et Igni. Premiera krążka już 30 maja. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, na albumie Tibi Et Igni znaleźć się miało 10 nowych numerów oraz cztery kawałki bonusowe. Sprawdźcie, jakie kawałki są na płycie.

Vader - Tibi Et Igni - lista utworów:

Go To Hell
Where Angels Weep
Armada On Fire
Triumph Of Death
Hexenkessel
Abandon All Hope
Worms Of Eden
The Eye Of The Abyss
Light Reaper
The End


Digipack Bonus:

Necropolis
Des Satans Neue Kleider


Bonus 7" Vinyl Version:

Strona A: 01. Necropolis
Strona B: 01. Przeklęty Na Wieki (Cursed Eternally)

>>> Przystanek Woodstock 2014: Skid Row na Dużej Scenie <<<

Nowa płyta legendarnego Vadera została zrealizowana w Hertz Studio a ukaże się  nakładem Nuclear Blast.

Przypominamy, że już 18 kwietnia 2014 ukaże się singiel Go To Hell promujący nadchodzącą płytę. Jeszcze w marcu opublikowana została okładka singla, a teraz wiemy już także jak prezentować się będzie front albumu Tibi Et Igni.

>>> Vader - nowa płyta Tibi Et Igni. Sprawdź szczegóły <<<

Vader - Return To The Morbid ReichESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz