Anna Skalik

16.04.2014 (10:53)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Rob Zombie – oficjalny trailer Zombie Horror Picture Show. [VIDEO]Rob Zombie zaprezentował trailer zbliżającego się koncertowego wydawnictwa Zombie Horror Picture Show. Premiera krążka w maju 2014. Sprawdź dokładną datę premiery koncertowej płyty, zobacz zwiastun i posłuchaj numeru Roba Zombie - Dragula.

Zombie Horror Picture Show to koncertowa płyta Roba Zombie. Z pewnością czekają na nią wszyscy polscy fani Roba, którzy niestety nie zobaczą go na żywo w Polsce.

Przypomnijmy, że koncert Roba Zombie w Warszawie odbyć się miał 6 lipca 2014. Niestety został odwołany. Jak poinformowali organizatorzy imprezy "Powodem odwołania (...) koncertu w Warszawie są nieuniknione zmiany w datach produkcji nowego projektu filmowego Roba Zombie"

>>> Rob Zombie - koncert odwołany. Sprawdź szczegóły <<<

Kiedy premiera Zombie Horror Picture Show? Koncertowe DVD ukaże się 20 maja 2014. Tymczasem Rob Zombie opublikował na swoim fanpage'u na Facebooku zwiastun nadchodzącego albumu.

Zobaczcie trailer na fanpage'u Roba, a na EskaROCK.pl możecie przypomnieć sobie jeden z numerów, które znajdą się na Zombie Horror Picture Show - Dragula.

 
>>> Rob Zombie - okładka i tracklista Zombie Horror Picture Show <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz