Anna Skalik

10.04.2014 (15:52)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Pustki opublikowały video do singla Się Wydawało z nowej płyty Safari. [VIDEO]Zespół Pustki opublikował na Facebooku klip do nowego singla z płyty Safari - Się Wydawało. Teledysk został zrealizowany w niecodzienny sposób. Zobacz nowe video Pustek i dowiedz się, kto przy nim pracował.

Nowy teledysk zespołu Pustki: grupa opublikowała na Facebooku klip do nowego singla z płyty Safari. Video powstało do numeru Się Wydawało, a udział w jego realizacji wzięło... 8 więźniarek z zakładu karnego na warszawskim Grochowie.

Teledysk do singla Się Wydawało już teraz możecie zobaczyć na EskaROCK.pl.

>>> Linkin Park - The Hunting Party: gitarzysta System Of A Down jest gościem na płycie <<<

Płyta Safari Pustek to szósty album w dorobku zespołu. Swoją premierę miała 7 marca. Pierwszym singlem z płyty był numer Tyle Z Życia. Teraz wyszedł drugi singiel a klip do niego został zrealizowany w ramach programu "Kultura Na Zamku" Fundacji Dom Kultury.

Klip przygotowało 8 więźniarek z czterema kamerami podczas specjalnych warsztatów video, zorganizowanych przez Fundację Dom Kultury. Celem warsztatów jest readaptacja przez kulturę i pomoc osadzonym w powrocie do do społeczeństwa.

>>> Fall Out Boy - Patrick Stamp: zobacz płyty, które zmieniły jego życie <<<

Pustki - Się Wydawało


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz