Daniel Wardziński

15.07.2014 (12:40)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta The Kooks zatytułowana Listen we wrześniu, szczegóły albumu [VIDEO]The Kooks już we wrześniu wrócą z nowym albumem Listen. Członkowie zespołu opowiedzieli o zmianach w ich muzyce oraz o tym czemu nowy krążek będzie inny niż poprzednie. Jakie będzie nowe The Kooks?

The Kooks już we wrześniu zaprezentują nową płytę Listen, czwartą w ich dorobku. Album ma być zupełnie inny od wszystkich dotychczasowych, a styl gwiazd indie-rocka z Wielkiej Brytanii ulegnie znacznej zmianie. Kiedy nowa płyta The Kooks? Jak będzie brzmiała? Sprawdźcie nowe informacje na EskaROCK.pl.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> LIGA MISTRZÓW 2014: Legia Warszawa - St. Patricks's - gdzie oglądać? <<<


Nowy album The Kooks ukaże się 1 września 2014. Luke Pritchard, lider formacji zdradził kilka szczegółów związanych z czwartym krążkiem zespołu. Producentami materiału są sam Pritchard oraz hip-hopowy producent Inflo. Wokalista The Kooks stwierdził, że ludzie mają już dosyć zespołów z gitarami i dlatego chciałby spróbować czegoś innego. Pritchard powiedział: Byliśmy już znudzeni sami sobą. Ludzie są znudzeni zespołami gitarowymi, ale koniec końców muzyka potrzebuje emocji i to na tym to polega. Jestem zainspirowany piosenkami i dlatego albumowi towarzyszy przyjemne uczucie.

Luke Pritchard powiedział nawet, że nowa muzyka The Kooks jest tak odmienna od dotychczasowej, że mogliby spokojnie zmienić nazwę zespołu. Jak to będzie wyglądać w całości przekonamy się we wrześniu. Sprawdźcie jeden z udostępnionych numerów - Forgive & Forget.
 
The Kooks - Forgive & Forget

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Live Nation zanotowało spadek obrotów o 98%!

  2020-08-07
  Z powodu pandemii koronawirusa, branża rozrywkowa całkowicie stanęła, przez co agencje eventowe mają spory problem. Jak się okazuje. Live Nation zanotowało spadek przychodów o 98%!
 • Roger Waters zagrał nowe wersje piosenek z The Wall [WIDEO]

  2020-08-07
  Roger Waters powrócił do czasów albumu ''The Wall'', wykonując piosenki z krążka ze swoim zespołem. Posłuchajcie nowych interpretacji słynnych utworów.
 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz