Krzysztof Zawistowski

06.05.2014 (15:22)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta Seether - Isolate & Medicate. Sprawdź szczegóły nowego albumu Seether [VIDEO]Nowa płyta Seether - Isolate & Medicate ukaże się 01.07.2014. Nowy album Seather - Isolate & Medicate będzie zawierał 10 premierowych kompozycji. To będzie pierwsza, nowa płyta Seether z nowym gitarzystą Bryanem Wickmannem. Sprawdź szczegóły nowego albumu Seether!

Pochodząca z RPA, wykonująca post-grunge formacja Seether ujawniła szczegóły nowego albumu Isolate & Medicate. Nowa płyta Seether - Isolate & Medicate trafi do sprzedaży 01.07.2014. Na nowym albumie Seether - Isolate & Medicate znajdzie się 10 premierowych kompozycji + 4 bonusowe utwory w wersji limitowanej.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Isolate & Medicate to będzie pierwsza nowa płyta nagrana z nowym gitarzystą. Bryan Wickmann zastąpił na tym stanowisku  Troya McLawhorna, który powrócił do pracy z Evanescence. To będzie również pierwsza w historii Seether płyta wydana również na winylu.

Tracklista nowej płyty Seether - Isolate & Medicate:

1. See You At The Bottom
2. Same Damn Life
3. Words As Weapons
4. My Disaster
5. Crash
6. Suffer It All
7. Watch Me Drown
8. Nobody Praying For Me
9. Keep The Dogs At Bay
10. Save Today

Seether - Words As WeaponsESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień metalowca 2020: najlepsze memy i kawały

  2020-03-29
  Dzień Metalowca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia. Długie włosy, mocna muza i pogo, to coś bez czego fan metalu nie może żyć. Sprawdźcie najlepsze memy z okazji Dnia Metalowca 2020.
 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Kompozytor odszedł w wieku 86 lat

  2020-03-29
  Krzysztof Penderecji nie żyje. O śmierci kompozytora poinformowało radio Kraków. Artysta odszedł w niedzielę 29.03, a jego śmierć potwierdziła rodzina.
 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz