Krzysztof Zawistowski

11.05.2014 (20:38)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta 5FDP zapowiada nowy album [VIDEO] Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory zapowiedział, że chciałby w tym roku wydać nowy album Five Finger Death Punch. To spore zaskoczenie, bo w zeszłym, 2013 roku Five Finger Death Punch wydało dwie nowe płyty.

Gitarzysta międzynarodowego składu z Kalifornii Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory w jednym z wywiadów zapowiedział, że nowy album Five Finger Death Punch.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zoltan Bathory,
lider i założyciel Five Finger Death Punch powiedział, że ma już gotowe kilka numerów na nową płytę Five Finger Death Punch. Według gitarzysty wszystkie kawałki na płytę powinny być gotowe wiosną. Według Bathory'ego nowy album Five Finger Death Punch powinien być gotowy pod koniec roku. Istnieje jednak ryzyko, że zespół może się nie wyrobić i nowa płyta Five Finger Death Punch pojawi się na początku przyszłego roku.

W zeszły roku Five Finger Death Punch wypuściło dwa nowe albumy. Dwie części Five Finger Death Punch - The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell. Jak twierdzi zespół ostatnie albumy 5FDP nie są dwoma częściami tego samego albumu.

Five Finger Death Punch - Coming Down


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz