Krzysztof Zawistowski

11.05.2014 (20:38)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta 5FDP zapowiada nowy album [VIDEO] Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory zapowiedział, że chciałby w tym roku wydać nowy album Five Finger Death Punch. To spore zaskoczenie, bo w zeszłym, 2013 roku Five Finger Death Punch wydało dwie nowe płyty.

Gitarzysta międzynarodowego składu z Kalifornii Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory w jednym z wywiadów zapowiedział, że nowy album Five Finger Death Punch.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zoltan Bathory,
lider i założyciel Five Finger Death Punch powiedział, że ma już gotowe kilka numerów na nową płytę Five Finger Death Punch. Według gitarzysty wszystkie kawałki na płytę powinny być gotowe wiosną. Według Bathory'ego nowy album Five Finger Death Punch powinien być gotowy pod koniec roku. Istnieje jednak ryzyko, że zespół może się nie wyrobić i nowa płyta Five Finger Death Punch pojawi się na początku przyszłego roku.

W zeszły roku Five Finger Death Punch wypuściło dwa nowe albumy. Dwie części Five Finger Death Punch - The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell. Jak twierdzi zespół ostatnie albumy 5FDP nie są dwoma częściami tego samego albumu.

Five Finger Death Punch - Coming Down


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz