Krzysztof Zawistowski

11.05.2014 (20:38)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta 5FDP zapowiada nowy album [VIDEO] Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory zapowiedział, że chciałby w tym roku wydać nowy album Five Finger Death Punch. To spore zaskoczenie, bo w zeszłym, 2013 roku Five Finger Death Punch wydało dwie nowe płyty.

Gitarzysta międzynarodowego składu z Kalifornii Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory w jednym z wywiadów zapowiedział, że nowy album Five Finger Death Punch.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zoltan Bathory,
lider i założyciel Five Finger Death Punch powiedział, że ma już gotowe kilka numerów na nową płytę Five Finger Death Punch. Według gitarzysty wszystkie kawałki na płytę powinny być gotowe wiosną. Według Bathory'ego nowy album Five Finger Death Punch powinien być gotowy pod koniec roku. Istnieje jednak ryzyko, że zespół może się nie wyrobić i nowa płyta Five Finger Death Punch pojawi się na początku przyszłego roku.

W zeszły roku Five Finger Death Punch wypuściło dwa nowe albumy. Dwie części Five Finger Death Punch - The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell. Jak twierdzi zespół ostatnie albumy 5FDP nie są dwoma częściami tego samego albumu.

Five Finger Death Punch - Coming Down


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz