Krzysztof Zawistowski

11.05.2014 (20:38)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta 5FDP zapowiada nowy album [VIDEO] Nowa płyta Five Finger Death Punch. Gitarzysta Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory zapowiedział, że chciałby w tym roku wydać nowy album Five Finger Death Punch. To spore zaskoczenie, bo w zeszłym, 2013 roku Five Finger Death Punch wydało dwie nowe płyty.

Gitarzysta międzynarodowego składu z Kalifornii Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory w jednym z wywiadów zapowiedział, że nowy album Five Finger Death Punch.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zoltan Bathory,
lider i założyciel Five Finger Death Punch powiedział, że ma już gotowe kilka numerów na nową płytę Five Finger Death Punch. Według gitarzysty wszystkie kawałki na płytę powinny być gotowe wiosną. Według Bathory'ego nowy album Five Finger Death Punch powinien być gotowy pod koniec roku. Istnieje jednak ryzyko, że zespół może się nie wyrobić i nowa płyta Five Finger Death Punch pojawi się na początku przyszłego roku.

W zeszły roku Five Finger Death Punch wypuściło dwa nowe albumy. Dwie części Five Finger Death Punch - The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell. Jak twierdzi zespół ostatnie albumy 5FDP nie są dwoma częściami tego samego albumu.

Five Finger Death Punch - Coming Down


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz