Anna Skalik

31.07.2014 (12:34)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Gerard Way z My Chemical Romance - solowa płyta Hesitant Alien. Kiedy premiera? [VIDEO]Gerard Way, wokalista nieistniejącej już formacji My Chemical Romance pracuje nad solową płytą. Kiedy premiera? Sprawdź informacje o krążku.

Nowości muzyczne 2014: solowa płyta Gerarda Way'a z My Chemical Romance ukaże się jesienią. Kiedy premiera płyty Hesitant Alien? Sprawdzamy informacje o premierze krążka byłego wokalisty MCR.

Już kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o tym, że Gerard Way zaczął pracować nad solową płytą. Potem opublikował też solowy kawałek - Action Cat - przypominamy Wam go poniżej.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Solowa płyta Gerarda
ukaże się wczesną jesienią - 30 września 2014. Jeszcze przed premierą płyty na żywo wybrane numery usłyszy m.in. publiczność jednego z brytyjskich festiwali. Poniżej możecie zobaczyć pełną tracklistę krążka.

Hesitant Alien - lista numerów:

Bureau
Action Cat
No Shows
Casting Shadows
Millions
Zero Zero
Juarez
Drugstore Perfume
Get The Gang Together
How’s It Going To Be
Maya The Psychic

>>> Przystanek Woodstock 2014: line-up. Sprawdź gwiazdy Woodstocku 2014 <<<
>>> Szpilka Adamek - kiedy walka? Sprawdź datę i inne szczegóły <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • Lider zespołu Primus opowiedział, jak James Hetfield nie chciał go w Metallice

  2020-10-01
  Po śmierci Cliffa Burtona, na castingach pojawiło się kilku utalentowanych muzyków, którzy chcieli zasilić szeregi Metalliki. Jednym z nich był lider zespołu Primus, którego nie chciał przyjąć James Hetfield.
 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz