Krzysztof Zawistowski

25.03.2014 (10:44)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Foster The People - Best Friend. Mural promujący nowy singiel Foster The People [VIDEO]Nowy singiel Foster The People - Best Friend, podobnie jak Coming Of Age, promuje mural. Best Friend pochodzi z drugiej płyty Foster The People - Supermodel. Tym razem grafika została umieszczona na murze we wschodnim Londynie. Zobacz najnowsze video Foster The People na EskaROCK.pl!

Premierze pierwszego singla z nowej płyty Foster The People - Coming Of Age towarzyszył film z powstawania gigantycznego muralu w Los Angeles. Przedstawiał on okładkę albumu Supermodel i zanotował już prawie 3 miliony odtworzeń na YT. Zespół postanowił iść za ciosem i do drugiego singla z płyty - kompozycji Best Friend przygotował podobne video - tym razem z kulis powstawania malowidła na murze we wschodnim Londynie.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Drugi w karierze Foster The People album pt. Supermodel ukazał się w ubiegłym tygodniu. Zaskoczył zmianą brzmienia, ale krytycy i fani są zgodni, że zmiana ta wyszła na dobre. Garść cytatów z zachodnich recenzji: - Inne brzmienie, ale dalej niesamowite. Foster nie przestaje zadziwiać (Triple J), - Determinacja w odkrywaniu nowych dźwięków zdecydowanie się im opłaciła (Brag Magazine), - Supermodel to pomysłowa kontynuacja indie-dance-popowych rozwiązań produkcyjnych (Beat Magazine). Krążek ukazuje się prawie 2 i pół roku od premiery słynnego debiutu Torches, z takimi hitami jak Houdini, Call It What You Want i przede wszystkim Pumped Up Kicks.

Foster The People w Polsce wystąpi 02.07.2014 na Open'er Festival w Gdyni.

Foster The People - Best Friend

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz