Krzysztof Zawistowski

25.03.2014 (10:44)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Foster The People - Best Friend. Mural promujący nowy singiel Foster The People [VIDEO]Nowy singiel Foster The People - Best Friend, podobnie jak Coming Of Age, promuje mural. Best Friend pochodzi z drugiej płyty Foster The People - Supermodel. Tym razem grafika została umieszczona na murze we wschodnim Londynie. Zobacz najnowsze video Foster The People na EskaROCK.pl!

Premierze pierwszego singla z nowej płyty Foster The People - Coming Of Age towarzyszył film z powstawania gigantycznego muralu w Los Angeles. Przedstawiał on okładkę albumu Supermodel i zanotował już prawie 3 miliony odtworzeń na YT. Zespół postanowił iść za ciosem i do drugiego singla z płyty - kompozycji Best Friend przygotował podobne video - tym razem z kulis powstawania malowidła na murze we wschodnim Londynie.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Drugi w karierze Foster The People album pt. Supermodel ukazał się w ubiegłym tygodniu. Zaskoczył zmianą brzmienia, ale krytycy i fani są zgodni, że zmiana ta wyszła na dobre. Garść cytatów z zachodnich recenzji: - Inne brzmienie, ale dalej niesamowite. Foster nie przestaje zadziwiać (Triple J), - Determinacja w odkrywaniu nowych dźwięków zdecydowanie się im opłaciła (Brag Magazine), - Supermodel to pomysłowa kontynuacja indie-dance-popowych rozwiązań produkcyjnych (Beat Magazine). Krążek ukazuje się prawie 2 i pół roku od premiery słynnego debiutu Torches, z takimi hitami jak Houdini, Call It What You Want i przede wszystkim Pumped Up Kicks.

Foster The People w Polsce wystąpi 02.07.2014 na Open'er Festival w Gdyni.

Foster The People - Best Friend

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz