Anna Skalik

22.09.2014 (17:00)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Fall Out Boy - Centuries. Posłuchaj wykonania na żywo! [VIDEO]Centuries - nowy numer grupy Fall Out Boy: posłuchaj, jak grają na żywo! Zespół wykonał swój najnowszy kawałek w programie Jimmy'ego Kimmela. Zobacz, jak zagrali!

Fall Out Boy grają nowy numer Centuries na żywo w programie Jimmy'ego Kimmela. Zobacz, jak wykonali ten kawałek. Video prezentujemy Wam poniżej.

Numer Centuries opublikowany został w pierwszej połowie września 2014. Piosenka pochodzi z nadchodzącej płyty Fall Out Boy, której premiera już wkrótce. Data wydania oraz tytuł krążka pozostają nadal nieznane.

>>> Likes Festival - rockowe gwiazdy imprezy. Sprawdź, kto zagra <<<

Można się spodziewać, że tuż po premierze nowej płyty zespół Fall Out Boy ruszy w trasę koncertową. Czy odwiedzą Polskę? Fani czekają na ich koncert. Przypomnijmy, że zespół gościł u nas w 2014 grając jako support ekipy Linkin Park.

Dorobek artystyczny Fall Out Boy zamyka płyta Save Rock'N'Roll, wydana w 2013.

>>> Dzień Bez Samochodu 2014. Warszawa włącza się do akcji! <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz