Anna Skalik

22.09.2014 (17:00)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Fall Out Boy - Centuries. Posłuchaj wykonania na żywo! [VIDEO]Centuries - nowy numer grupy Fall Out Boy: posłuchaj, jak grają na żywo! Zespół wykonał swój najnowszy kawałek w programie Jimmy'ego Kimmela. Zobacz, jak zagrali!

Fall Out Boy grają nowy numer Centuries na żywo w programie Jimmy'ego Kimmela. Zobacz, jak wykonali ten kawałek. Video prezentujemy Wam poniżej.

Numer Centuries opublikowany został w pierwszej połowie września 2014. Piosenka pochodzi z nadchodzącej płyty Fall Out Boy, której premiera już wkrótce. Data wydania oraz tytuł krążka pozostają nadal nieznane.

>>> Likes Festival - rockowe gwiazdy imprezy. Sprawdź, kto zagra <<<

Można się spodziewać, że tuż po premierze nowej płyty zespół Fall Out Boy ruszy w trasę koncertową. Czy odwiedzą Polskę? Fani czekają na ich koncert. Przypomnijmy, że zespół gościł u nas w 2014 grając jako support ekipy Linkin Park.

Dorobek artystyczny Fall Out Boy zamyka płyta Save Rock'N'Roll, wydana w 2013.

>>> Dzień Bez Samochodu 2014. Warszawa włącza się do akcji! <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz