Krzysztof Zawistowski

07.04.2014 (16:42)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay - Magic. Pierwszy klip z nowej płyty Coldplay - Ghost Stories [VIDEO]Nowa płyta Coldplay - Ghost Stories jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowości muzycznych 2014. Do sieci właśnie trafił nowy teledysk Coldplay - Magic. Video jest ilustracją do pierwszego singla z nowego albumu Coldplay - Ghost Stories, który trafi do sprzedaży 16.05.2014.
 

Nowy teledysk Coldplay - Magic, to kolejna nowość muzyczna 2014 od brytyjskich gwiazd rocka, a zarazem pierwszy klip i singiel z nowej płyty Coldplay - Ghost Stories. Wcześniej zespół opublikował wersje audio dwóch nowych piosenek - Midnight i właśnie Magic.

>>> Najpiękniejsze piosenki o miłości: Coldplay <<<

Premiera Ghost Stories nowej płyty Coldplay została zapowiedziana na 16.05.2014. Tymczasem pierwszy singiel z Coldplay - Ghost Stories jest już dostępny w wersji audio na YouTube i w iTunes oraz w wersji video na YouTube. W  nowym teledysku Coldplay - Magic wystąpiła chińska aktorka Zhang Ziyi znany z filmów takich jak Przyczajony tygrys, ukryty smok, Wyznania gejszy, Godziny Szczytu 2, czy Dom latających sztyletów. Reżyserem video jest Jonas Åkerlund, który na koncie ma współpracy z m.in.: Madonną, Satryicon, Metallicą, Ozzym, Rammstein, Rihanną, Beyonce, Primal Scream, czy The Rolling Stones.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Czarno-biały klip Coldplay - Magic ma w sobie coś tajemniczego i lekkiego. Obraz świetnie współgra z przyjemnie lekkim singlem. Jak zapowiedział zespół Ghost Stories będzie albumem bardziej akustycznym, nagrywając go skupili się na muzyce, a nie na produkcji i brzmieniu. Magic wydaje się być tego świetnym dowodem.

Coldplay - Magic

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz