Krzysztof Zawistowski

07.04.2014 (16:42)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay - Magic. Pierwszy klip z nowej płyty Coldplay - Ghost Stories [VIDEO]Nowa płyta Coldplay - Ghost Stories jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowości muzycznych 2014. Do sieci właśnie trafił nowy teledysk Coldplay - Magic. Video jest ilustracją do pierwszego singla z nowego albumu Coldplay - Ghost Stories, który trafi do sprzedaży 16.05.2014.
 

Nowy teledysk Coldplay - Magic, to kolejna nowość muzyczna 2014 od brytyjskich gwiazd rocka, a zarazem pierwszy klip i singiel z nowej płyty Coldplay - Ghost Stories. Wcześniej zespół opublikował wersje audio dwóch nowych piosenek - Midnight i właśnie Magic.

>>> Najpiękniejsze piosenki o miłości: Coldplay <<<

Premiera Ghost Stories nowej płyty Coldplay została zapowiedziana na 16.05.2014. Tymczasem pierwszy singiel z Coldplay - Ghost Stories jest już dostępny w wersji audio na YouTube i w iTunes oraz w wersji video na YouTube. W  nowym teledysku Coldplay - Magic wystąpiła chińska aktorka Zhang Ziyi znany z filmów takich jak Przyczajony tygrys, ukryty smok, Wyznania gejszy, Godziny Szczytu 2, czy Dom latających sztyletów. Reżyserem video jest Jonas Åkerlund, który na koncie ma współpracy z m.in.: Madonną, Satryicon, Metallicą, Ozzym, Rammstein, Rihanną, Beyonce, Primal Scream, czy The Rolling Stones.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Czarno-biały klip Coldplay - Magic ma w sobie coś tajemniczego i lekkiego. Obraz świetnie współgra z przyjemnie lekkim singlem. Jak zapowiedział zespół Ghost Stories będzie albumem bardziej akustycznym, nagrywając go skupili się na muzyce, a nie na produkcji i brzmieniu. Magic wydaje się być tego świetnym dowodem.

Coldplay - Magic

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski Messi ujawnił, dlaczego żona tak na niego nakrzyczała?

  2020-04-03
  O Polskim Messim zrobiło się głośno, za sprawą pewnego nagrania, które niefortunnie trafiło do sieci. Okazuje się, że cała historia ma kontynuację, a sam zainteresowany postanowił odpowiedzieć, dlaczego żona się tak zdenerwowała.
 • Wojna Gwiazd czyli pierwszy dokument o Star Wars w PRL-u już na YouTube!

  2020-04-03
  ,,Wojna Gwiazd'' to specjalny dokument, który pokazuje, jak w czasach PRL wyglądała fascynacja tematem Gwiezdnych Wojen. Film miał trafić do kin, jednak z powodu pandemii koronawirusa, twórcy postanowili umieścić go w całości na Youtube.
 • Dlaczego Nergal nie gra już z Johnem Porterem? Artysta ujawnił kulisy odejścia

  2020-04-03
  Projekt Me And That Man rozkręca się coraz lepiej, jednak przy drugim albumie zabrakło już Johna Portera. Nergal postanowił ujawnić, kulisy odejścia artysty z grupy.
 • Jason Newsted wspomniał czasy, gdy grał z Metalliką. Okazuje się, że były one jak trening na siłowni

  2020-04-03
  Jason Newsted często jest pytany o Metallikę i co jakiś czas, sam też wraca do czasów gry w zespole. Okazuje się, że występy w tamtym czasie, były jak dobry trening na siłowi.
 • Tony Iommi chce wydać nowy album. Przekonał go do tego Brian May!

  2020-04-02
  Mimo zakończenia działalności Black Sabbath, Tony Iommi nadal ma chęć na kolejne nagrania i nowy album. Gitarzysta ujawnił, że pracuje nad czymś nowym, a przekonał go do tego Brian May.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz