Daniel Wardziński

16.07.2014 (11:02)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Blink 182 pracują nad nową płytą. Kiedy premiera albumu gwiazd pop-punka? [VIDEO]Blink 182 zaczęli pracę nad nowym albumem. Gwiazdy pop-punka i jeden z zespołów słynących z poczucia humoru wziął się za robotę i planuje wrócić z nowym krążkiem. Kiedy premiera?

Blink 182 wraca z nową płytą. Informacją podzielili się członkowie zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdy pop-punka grają sporo koncertów, ale w międzyczasie rozpoczęli pierwsze próby na których rejestrują pomysły pod kątem następnego materiału. Kiedy płyta?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Nowa płyta Pink Floyd - 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Endless River <<<

Wybuch popularności Blink 182 przypadł na lata 90. i początek dwutysięcznych, kiedy ich grubiańskie klipy zaczęły robić ogromną furorę w telewizjach muzycznych, a poniesieni bezpardonowym poczuciem humoru fani zaczęli tłumnie stawiać się na koncertach. W 2014 Tom DeLonge, gitarzysta zespołu na Instagramie napisał: Próby zaczynają się dzisiaj. Będzie nowy album. Przepraszamy za zwłokę.

Blink 182 w najbliższych miesiącach zagrają koncerty na największych festiwalach w Wielkiej Brytanii - w Leeds i Reading, a w planach jest również występ na O2 w Londynie. Kiedy usłyszymy pierwsze próbki nowego materiału? Póki co wiemy tylko, że powstaje. Czekamy!

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz