Daniel Wardziński

16.07.2014 (11:02)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Blink 182 pracują nad nową płytą. Kiedy premiera albumu gwiazd pop-punka? [VIDEO]Blink 182 zaczęli pracę nad nowym albumem. Gwiazdy pop-punka i jeden z zespołów słynących z poczucia humoru wziął się za robotę i planuje wrócić z nowym krążkiem. Kiedy premiera?

Blink 182 wraca z nową płytą. Informacją podzielili się członkowie zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdy pop-punka grają sporo koncertów, ale w międzyczasie rozpoczęli pierwsze próby na których rejestrują pomysły pod kątem następnego materiału. Kiedy płyta?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Nowa płyta Pink Floyd - 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Endless River <<<

Wybuch popularności Blink 182 przypadł na lata 90. i początek dwutysięcznych, kiedy ich grubiańskie klipy zaczęły robić ogromną furorę w telewizjach muzycznych, a poniesieni bezpardonowym poczuciem humoru fani zaczęli tłumnie stawiać się na koncertach. W 2014 Tom DeLonge, gitarzysta zespołu na Instagramie napisał: Próby zaczynają się dzisiaj. Będzie nowy album. Przepraszamy za zwłokę.

Blink 182 w najbliższych miesiącach zagrają koncerty na największych festiwalach w Wielkiej Brytanii - w Leeds i Reading, a w planach jest również występ na O2 w Londynie. Kiedy usłyszymy pierwsze próbki nowego materiału? Póki co wiemy tylko, że powstaje. Czekamy!

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz