Daniel Wardziński

16.07.2014 (11:02)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Blink 182 pracują nad nową płytą. Kiedy premiera albumu gwiazd pop-punka? [VIDEO]Blink 182 zaczęli pracę nad nowym albumem. Gwiazdy pop-punka i jeden z zespołów słynących z poczucia humoru wziął się za robotę i planuje wrócić z nowym krążkiem. Kiedy premiera?

Blink 182 wraca z nową płytą. Informacją podzielili się członkowie zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdy pop-punka grają sporo koncertów, ale w międzyczasie rozpoczęli pierwsze próby na których rejestrują pomysły pod kątem następnego materiału. Kiedy płyta?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Nowa płyta Pink Floyd - 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Endless River <<<

Wybuch popularności Blink 182 przypadł na lata 90. i początek dwutysięcznych, kiedy ich grubiańskie klipy zaczęły robić ogromną furorę w telewizjach muzycznych, a poniesieni bezpardonowym poczuciem humoru fani zaczęli tłumnie stawiać się na koncertach. W 2014 Tom DeLonge, gitarzysta zespołu na Instagramie napisał: Próby zaczynają się dzisiaj. Będzie nowy album. Przepraszamy za zwłokę.

Blink 182 w najbliższych miesiącach zagrają koncerty na największych festiwalach w Wielkiej Brytanii - w Leeds i Reading, a w planach jest również występ na O2 w Londynie. Kiedy usłyszymy pierwsze próbki nowego materiału? Póki co wiemy tylko, że powstaje. Czekamy!

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz