Daniel Wardziński

16.07.2014 (11:02)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Blink 182 pracują nad nową płytą. Kiedy premiera albumu gwiazd pop-punka? [VIDEO]Blink 182 zaczęli pracę nad nowym albumem. Gwiazdy pop-punka i jeden z zespołów słynących z poczucia humoru wziął się za robotę i planuje wrócić z nowym krążkiem. Kiedy premiera?

Blink 182 wraca z nową płytą. Informacją podzielili się członkowie zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdy pop-punka grają sporo koncertów, ale w międzyczasie rozpoczęli pierwsze próby na których rejestrują pomysły pod kątem następnego materiału. Kiedy płyta?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Nowa płyta Pink Floyd - 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o Endless River <<<

Wybuch popularności Blink 182 przypadł na lata 90. i początek dwutysięcznych, kiedy ich grubiańskie klipy zaczęły robić ogromną furorę w telewizjach muzycznych, a poniesieni bezpardonowym poczuciem humoru fani zaczęli tłumnie stawiać się na koncertach. W 2014 Tom DeLonge, gitarzysta zespołu na Instagramie napisał: Próby zaczynają się dzisiaj. Będzie nowy album. Przepraszamy za zwłokę.

Blink 182 w najbliższych miesiącach zagrają koncerty na największych festiwalach w Wielkiej Brytanii - w Leeds i Reading, a w planach jest również występ na O2 w Londynie. Kiedy usłyszymy pierwsze próbki nowego materiału? Póki co wiemy tylko, że powstaje. Czekamy!

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz