Anna Skalik

05.05.2014 (15:05)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Arctic Monkeys zapowiadają kolejny singiel z płyty AM - Snap Out Of It. [VIDEO]Snap Out Of It z płyty AM Arctic Monkeys będzie kolejnym singlem zespołu. Informacja właśnie pojawiła się w sieci. Kiedy premiera singla? Sprawdź szczegóły i posłuchaj numeru Snap Out Of It.

Arctic Monkeys wydadzą kolejny singiel z płyty AM. Będzie nim numer Snap Out Of It. Informacja ta pojawiła się w Sieci dokładnie 5 maja 2014. Kiedy premiera nowego singla?

Krążek Snap Out Of It ukaże się jako singiel 9 czerwca 2014. Będzie to kolejny już numer promujący AM - obok R U Mine?, Do I Wanna Know?, Why'd You Only Call Me When You Are High?, One For The Road oraz numeru Arabella.

>>> Arabella - nowy singiel Arctic Monkeys <<<

Ostatnim singlem z płyty AM był numer Arabella, który jako numer promujący album ukazał się w styczniu 2014. Teraz Arctic Monkeys zdecydowali o wydaniu kolejnego singla.

Przypomnijmy, że płyta AM to piąty studyjny album Arctic Monkeys. Krążek ukazał się we wrześniu 2013 i od razu stał się niezwykle popularny. Jest to jeden z najchętniej kupowanych albumów w Europie w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

>>> Klip do Do You Wanna Know Arctic Monkeys bije rekordy popularności <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz