Anna Skalik

28.05.2014 (13:43)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Arch Enemy - nowy klip z płyty War Eternal, do You Will Know My Name. [VIDEO]Arch Enemy opublikowali nowy klip - do numeru You Will Know My Name, nagranego z nową wokalistką Allissą White-Gluz. Zobacz video i poznaj szczegóły teledysku.

Nowy teledysk szwedzkiego zespołu Arch Enemy właśnie zadebiutował w Sieci. Klip został nakręcony do kawałka You Will Know My Name z płyty War Eternal, nagranego z nową wokalistką grupy - Alissą White-Gluz.

Za realizację teledysku odpowiedzialny był Patric Ullaeus, który już od dawna współpracuje z zespołem. W klipie wystąpili członkowie Arch Enemy a centralną pozycję zajmuje oczywiście nowa wokalistka grupy.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Nowa płyta Arch Enemy - War Eternal - będzie miała premierę 9 czerwca 2014. Jest to dziewiąty już album tego zespołu i jednocześnie pierwszy z udziałem Alissy White-Gluz, która zastąpiła dotychczasową wokalistkę zespołu - Angelę Gossow. War Eternal to również pierwsza płyta Arch Enemy, na której zagrał Nick Cordle - gitarzysta współpracujący z zespołem od 2012.

You Will Know My Name to kolejny już numer z nowej płyty Arch Enemy, który ujrzał światło dzienne. Wcześniej poznaliśmy tytułowy kawałek War Eternal, który ukazał się w marcu 2014.

>>> Anthrax w Krakowie. Czy bilety są jeszcze dostępne? <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • Artysta przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie

  2020-01-20
  Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, tym bardziej podczas koncertu. Muzyk przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie.
 • Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?

  2020-01-20
  Fani System Of A Down są raczej pogodzeni z faktem, że zespół nie zamierza wydawać nic nowego. W momencie wydawniczego niebytu, basista grupy, Shavo Odadjian postanowił powołać do życia nowy zespół.
 • Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pitu

  2020-01-20
  Koncerty Machine Head kojarzą się z niesamowitą energią i agresywną muzyką, która porusza tłum do szaleńczego pogo. Okazuje się, że nawet w tak mocnym pogo, można się oświadczyć!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz