Krzysztof Zawistowski

05.05.2014 (11:25)

NOWOSCI MUZUCZNE 2014: Nowa piosenka Courtney Love - Wedding Day. Posłuchaj nowej piosenki Courtney Love [VIDEO]Nowa piosenka Courtney Love - Wedding Day pojawiła się w sieci. Numer pochodzi z singla Courtney Love - You Know My Name. Nowa piosenka Courtney Love - Wedding Day znalazła się na wydawnictwie, które miało swoją premierę 04.05.2014. Posłuchaj nowej piosenki Courtney Love na EskaROCK.pl!

Wdowa po Kurtcie Cobainie Courtney Love opublikowała na YouTube swój nowy numer. Nowa piosenka Courtney Love - Wedding Day pochodzi z najnowszego singla artystki Courtney Love - You Know May Name / Wedding Day. Nowy singiel wokalistki promuje jej 9-koncertową trasę po Wielkiej Brytanii.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Premiera singla zawierającego nową piosenkę Courtney Love - Wedding Day odbyła się 04.05.2014. Nie wiadomo, czy singiel jest tylko zapowiedzią mini-trasy, czy również nowego albumu Courtney Love.

Przed kilkoma tygodniami pojawiły się plotki o reaktywacji Hole w klasycznym składzie z lat 90. Informacje o powrocie Hole i Courtney Love okazały się jedynie nieprawdziwymi plotkami.

>>> Courtney Love odnalazła malezyjski samolot? <<<

Nowa piosenka Courtney Love - Weeding Day

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kiedy Ozzy wróci na scenę? Sharon Osbourne odpowiada

  2020-02-20
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Sharon Osbourne ujawniła, kiedy Ozzy wróci finalnie na scenę.
 • Perkusista Slipknota rozwalił sobie głowę, uderzając nią o bębny

  2020-02-20
  Slipknot od zawsze słynęli z szalonego podejścia do grania i performance, który przez wielu uważany był za dziki i czasami niebezpieczny. Idealnym przykładem jest
 • Ozzy wziął udział w szalonym wyzwaniu na Youtube

  2020-02-20
  Ozzy cały czas zbiera siły, by móc wrócić na scenę i zagrać zapowiadaną trasę. Zanim to się stanie, wokalista stara się być aktywny w mediach, nie tylko udzielając wywiadów. Ozz pojawił się na kanale Youtube, gdzie wziął udział w szalonym wyzwaniu.
 • Pączek - ile kcal w 100g? Sprawdź, ile kalorii ma pączek i poznaj przepis na jego spalenie!

  2020-02-20
  Pączek - ile ma kalorii i jak je spalić po tłustym czwartku? Sprawdź liczbę kalorii w pączku i zobacz, ile trzeba pogować, by je spalić!
 • Tłusty czwartek: najlepsze memy z okazji tłustego czwartku - beka z jedzenia pączków! [VIDEO]

  2020-02-20
  Memy na tłusty czwartek: pączki, kalorie i wielkie brzuchy. Zobacz najlepsze memy związane z tłustym czwartkiem i jedzeniem pączków!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz