09.04.2012 (17:40)

Nowe utwory Pulp w przygotowaniuJarvis Cocker zdradził, że pracuje nad nowymi utworami dla swojego zespołu Pulp. Wokalista przyznaje, że chociaż nie widział czy piosenki będą w ogóle potrzebne, zabrał się do spisywania pomysłów."Mam taki mały notatnik. Zawsze nosze go przy sobie. Mam nadzieję, że to co tam zapisałem do tej pory, to coś więcej niż tylko bzdury"- mówi Cocker. Muzyk dodaje, że przed ubiegłorocznym powrotem brytyjskiej formacji na scenę był bardzo zaniepokojony rozwojem wydarzeń. "Możesz robić coś przez całe życie, ale to nie znaczy, że dla kogokolwiek było to tak samo ważne jak dla ciebie. Dlatego było mi miło, kiedy ludzie ucieszyli się na wieśc o naszym powrocie. I prawdę mówiąc wcale nie byli to tylko łysi faceci, nasi dawni fani, wśród publiczności nie brakowało też młodych luzie"- wspomina Jarvis Cocker.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz