Anna Skalik

26.02.2016 (16:07)

Nowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal i Enea - wszystkie nowe ogłoszeniaNowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal i Enea - wszystkie nowe ogłoszenia w jednym miejscu. Zobaczcie, kto wystąpi na najważniejszych polskich festiwalach!

Nowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal, Enea, Life Festival Oświęcim - wszystkie te festiwale w ostatnich dniach ogłaszały nowych wykonawców. jest tego tak dużo, że postanowiliśmy wam zebrać wszystko do kupy. Sprawdźcie poniżej ostatnie festiwalowe ogłoszenia!

Woodstock Festiwal - kto wystąpi: nowe ogłoszenie

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się w nieco innym terminie, niż zwykle. Tym razem, zamiast przełomu lipca i sierpnia będzie to 14-16 lipca 2016. Wśród już ogłoszonych gwiazd są m.in. Apocalyptica, Bring Me The Horizon  czy Inner Circle.Najnowszą ogłoszoną gwiazdą są Living Colour. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie wystąpią. Niebawem poznamy harmonogram Woodstocku 2016, a tymczasem pełen line-up znajdziecie na EskaROCK.pl.

Open'er Festiwal 2016 nowe ogłoszenia


Open'er tradycyjnie nowych wykonawców przedstawia w środowe wieczory. Tym razem ogłosili:
The Last Shadow Puppets, Caribou i Kygo. Wśród już znanych gwiazd są m.in. Florence And The Machine i Red Hot Chili Peppers. Open'er 2016 odbędzie się w dniach 29.06.-02.07.2016. Sprawdźcie cały line-yp Open'era 2016 na EskaROCK.pl.

OFF Festival 2016: kto wystąpi?

OFF 2016 zaplanowano w dniach 5-7.08. Już znanymi gwiazdami wydarzenia są Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum i Beach Slang, a właśnie ogłoszono nową gwiazdę najbardziej offowego festiwalu w Polsce, którą jest Anohni.

Power Festival 2016 - gwiazdy

Power Festival 2016 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi już 7 czerwca 2016 roku. Właśnie ogłoszono, że do line-upu wydarzenia - legend, takich jak Megadeth i Korn - dołącza polski Scream Maker. Dadzą czadu? Sprawdźcie szczegóły festiwalu.

Enea Spring Break 2016 - nowi artyści


Ten festiwal zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o liczbę ogłoszonych do tej pory artystów. Oto ostatnie ogłoszenia - wśród wszystkich wykonawców na pewno znajdzie się coś dla fanów rockowego brzmienia! Oto najnowsze gwiazdy. Całą listę znajdziecie na stronie internetowej festiwalu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2016.

AB
Abramowicz
Agata Karczewska
Antek Smykiewicz
Avtomat
Blak
Bloki
Carnival Youth
Eleanor Gray
Geopatik
Georgia On The Moon
Jazzombie
Klipsy Panda
Krem
Lunapar
Mala
Michał Kmieciak
New Rome
Sara Hartman
Sotei
Undertape
Zielińska
Żółte Kalendarze

Life Festival Oświęcim 2016: line-up


Nowych wykonawców ogłosił także oświęcimski Life Festival. Do line-upu dołączają goście z Bałkanów Che Sudaka oraz bułgarska formacja Jeremy?. Oprócz nich na festiwalowej scenie zobaczymy m.in. legendarne Queen z Adamem Lambertem. Przypomnijmy, że LFO 2016 odbędzie się w terminie 18-19 czerwca.

Na który festiwal się wybieracie? Na zachętę kawałek nowego wykonawcy Przystanku Woodstock.


Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Metallice czy Green Day. Obejrzyjcie już teraz:


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • Litza tłumaczy rezygnację z koncertu w Warszawie

  2020-08-06
  Rezygnacja Luxtorpedy z koncertu w Warszawie, wywołała sporą dyskusję wśród fanów. Robert ''Litza'' Friedrich postanowił skomentować całą sytuację, przedstawiając swoje zdanie na temat całego zamieszania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz