Anna Skalik

26.02.2016 (16:07)

Nowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal i Enea - wszystkie nowe ogłoszeniaNowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal i Enea - wszystkie nowe ogłoszenia w jednym miejscu. Zobaczcie, kto wystąpi na najważniejszych polskich festiwalach!

Nowe gwiazdy festiwali: Woodstock, Open'er, OFF, Power Festiwal, Enea, Life Festival Oświęcim - wszystkie te festiwale w ostatnich dniach ogłaszały nowych wykonawców. jest tego tak dużo, że postanowiliśmy wam zebrać wszystko do kupy. Sprawdźcie poniżej ostatnie festiwalowe ogłoszenia!

Woodstock Festiwal - kto wystąpi: nowe ogłoszenie

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się w nieco innym terminie, niż zwykle. Tym razem, zamiast przełomu lipca i sierpnia będzie to 14-16 lipca 2016. Wśród już ogłoszonych gwiazd są m.in. Apocalyptica, Bring Me The Horizon  czy Inner Circle.Najnowszą ogłoszoną gwiazdą są Living Colour. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie wystąpią. Niebawem poznamy harmonogram Woodstocku 2016, a tymczasem pełen line-up znajdziecie na EskaROCK.pl.

Open'er Festiwal 2016 nowe ogłoszenia


Open'er tradycyjnie nowych wykonawców przedstawia w środowe wieczory. Tym razem ogłosili:
The Last Shadow Puppets, Caribou i Kygo. Wśród już znanych gwiazd są m.in. Florence And The Machine i Red Hot Chili Peppers. Open'er 2016 odbędzie się w dniach 29.06.-02.07.2016. Sprawdźcie cały line-yp Open'era 2016 na EskaROCK.pl.

OFF Festival 2016: kto wystąpi?

OFF 2016 zaplanowano w dniach 5-7.08. Już znanymi gwiazdami wydarzenia są Napalm Death, Sleaford Mods, Machinedrum i Beach Slang, a właśnie ogłoszono nową gwiazdę najbardziej offowego festiwalu w Polsce, którą jest Anohni.

Power Festival 2016 - gwiazdy

Power Festival 2016 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi już 7 czerwca 2016 roku. Właśnie ogłoszono, że do line-upu wydarzenia - legend, takich jak Megadeth i Korn - dołącza polski Scream Maker. Dadzą czadu? Sprawdźcie szczegóły festiwalu.

Enea Spring Break 2016 - nowi artyści


Ten festiwal zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o liczbę ogłoszonych do tej pory artystów. Oto ostatnie ogłoszenia - wśród wszystkich wykonawców na pewno znajdzie się coś dla fanów rockowego brzmienia! Oto najnowsze gwiazdy. Całą listę znajdziecie na stronie internetowej festiwalu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2016.

AB
Abramowicz
Agata Karczewska
Antek Smykiewicz
Avtomat
Blak
Bloki
Carnival Youth
Eleanor Gray
Geopatik
Georgia On The Moon
Jazzombie
Klipsy Panda
Krem
Lunapar
Mala
Michał Kmieciak
New Rome
Sara Hartman
Sotei
Undertape
Zielińska
Żółte Kalendarze

Life Festival Oświęcim 2016: line-up


Nowych wykonawców ogłosił także oświęcimski Life Festival. Do line-upu dołączają goście z Bałkanów Che Sudaka oraz bułgarska formacja Jeremy?. Oprócz nich na festiwalowej scenie zobaczymy m.in. legendarne Queen z Adamem Lambertem. Przypomnijmy, że LFO 2016 odbędzie się w terminie 18-19 czerwca.

Na który festiwal się wybieracie? Na zachętę kawałek nowego wykonawcy Przystanku Woodstock.


Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Metallice czy Green Day. Obejrzyjcie już teraz:


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz