Daniel Wardziński

20.05.2014 (15:23)

Nowa płyta R.E.M.? - Mike Mills mówi o niepublikowanych numerach zespołu [VIDEO]R.E.M. wyda nową płytę? Zespół zakończył działalność w 2011 roku, ale Mike Mills niedawno zdradził, że grupa ma mnóstwo niepublikowanych piosenek, które są warte tego by pokazać je światu.

R.E.M. wróci z nową płytą? Zespół zakończył działalność w 2011 roku, ale ostatnie miesiące przynoszą dobre wieści dla fanów czekających na nowe kawałki R.E.M. Na Record Store Day zespół wypuścił niepublikowany materiał Unplugged. Jak się okazuje to nie ostatnia rzecz na którą możemy liczyć z ich strony. Zdradził to Mike Mills.

>>> R.E.M. nie planują reaktywacji <<<

Choć zespół konsekwentnie zaprzecza planom na reaktywację R.E.M., to jednocześnie nie chce pozwolić części niepublikowanych utworów na to, żeby zarastały kurzem. Mamy bardzo dużo niepublikowanego materiału, mnóstwo dobrej muzyki, która nigdy nie ujrzała światła dziennego - powiedział Mills.

Ciekawe jest też podejście Millsa do tego materiału w kontekście zakończenia działalności R.E.M. Mills powiedział: Cieszę się, że mamy taki materiał, który pozwala nam załagodzić zakończenie działalności. To wygląda tak - nie zrobię już kawałków z Peterem, Billem i Michaelem, ale mogę sobie przypomnieć ile mieliśmy z tego frajdy. Jak tylko pojawią się wieści na temat konkretów albumu z niepublikowanymi numerami R.E.M. będziemy Was o tym informować.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz