Dominik Pajewski

22.09.2020 (11:06)

Nowa płyta Nickelback będzie ciężka? Tak twierdzi Mike KroegerNickelback są często traktowani z przymrużeniem oka, jednak zespół zadeklarował, że planuje wydać album, który będzie trochę mocniejszy.

Nickelback to zespół, który posiada tyle samo fanów co przeciwników i to się chyba nie zmieni. Grupa jest chyba jedną z najbardziej polaryzujących w przemyśle i mimo to, nie przeszkadza to w nagraniach kolejnych albumów. Niedawno Mike Kroeger ujawnił, że kolejny album zespołu będzie mocniejszy.

SWIERNALIS - SZYBKA SERIA SZYBKICH PYTAŃ


Nowe Nickelback będzie mocne? Tak twierdzi Mike Kroeger

W wywiadzie dla radia WSOU, Mike'a Kroegera zapytano o to, czy nowy krążek będzie cięższy? Artysta odpowiedział:

Mam wielką nadzieję, że będzie cięższy, bo taka muzyka mnie nakręca. Ale nie wiem. Jeszcze nic nie nagraliśmy, zobaczymy co się stanie.

Jeśli miałbym przewidywać, to pewnie będą tam szerokie wpływy: będą piosenki, których ludzie będą chcieli słuchać na imprezach, będzie coś, co może spodobać się dzieciakom słuchającym heavy metalu, będą też melodyjne piosenki miłosne.

Nickelback nigdy nie nagra albumu powermetalowego, ale osobiście chętnie bym coś takiego zrobił, bo sam słucham takiej muzyki. Reszta zespołu nie podziela mojego upodobania do Slayera. Tylko Daniel Adair też lubi Slayera.

Jak będzie z nowym albumem? Warto poczekać i obserwować zespół, być może antyfani miło się zaskoczą?


AC/DC PRACUJĄ NAD NOWYM TELEDYSKIEM? W SIECI POJAWIŁO SIĘ TAJEMNICZE ZDJĘCIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz