20.04.2013 (15:00)

Nowa płyta Myslovitz w maju! [2013, PREMIERA, VIDEO]Ciekawość fanów - już wkrótce zostanie zaspokojona. Grupa Myslovitz zapowiada swój nowy album! Będzie to pierwsza płyta nagrana z nowym wokalistą.

Najnowszy album Myslovitz ukaże się 13 maja. Muzycy nie zdradzają na razie tytułu tej płyty. Wiadomo natomiast, że nad muzyką pracują w Gdańsku, a nad produkcją krążka czuwa Marcin Bors.
 
Przygotowywany właśnie album będzie pierwszym dziełem Myslovitz nagranym z nowym wokalistą. Wiosną ubiegłego roku ogłoszono odejście Artura Rojka. Pozostali muzycy zdecydowali, że będą kontynuować działalność pod dotychczasowym szyldem, z nowym wokalistą, którym został Michał Kowalonek, znany z grupy Snowman. Ekipa w nowym składzie nagrała już wspólnie jeden utwór: "Trzy sny o tym samym". Już wkrótce pojawi się nowy singiel, który będzie promować zapowiadany premierowy album z 2013 roku.
 

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz