20.04.2013 (15:00)

Nowa płyta Myslovitz w maju! [2013, PREMIERA, VIDEO]Ciekawość fanów - już wkrótce zostanie zaspokojona. Grupa Myslovitz zapowiada swój nowy album! Będzie to pierwsza płyta nagrana z nowym wokalistą.

Najnowszy album Myslovitz ukaże się 13 maja. Muzycy nie zdradzają na razie tytułu tej płyty. Wiadomo natomiast, że nad muzyką pracują w Gdańsku, a nad produkcją krążka czuwa Marcin Bors.
 
Przygotowywany właśnie album będzie pierwszym dziełem Myslovitz nagranym z nowym wokalistą. Wiosną ubiegłego roku ogłoszono odejście Artura Rojka. Pozostali muzycy zdecydowali, że będą kontynuować działalność pod dotychczasowym szyldem, z nowym wokalistą, którym został Michał Kowalonek, znany z grupy Snowman. Ekipa w nowym składzie nagrała już wspólnie jeden utwór: "Trzy sny o tym samym". Już wkrótce pojawi się nowy singiel, który będzie promować zapowiadany premierowy album z 2013 roku.
 

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz