Daniel Wardziński

03.10.2014 (14:15)

Nowa płyta Motörhead już niebawem? Zespół wchodzi do studia. Kiedy płyta? Sprawdź informacje [VIDEO]Motörhead wrócą z nową płytą w najbliższym czasie? Wiele na to wskazuje. Po problemach zdrowotnych Lemmy'ego grupa wraca do formy i zaczyna pracę nad nową płytą. Kiedy premiera?

Motörhead to niekwestionowane Legendy Rocka. Fani martwili się czy kłopoty zdrowotne Lemmy'ego Kilmistera zakończą się tak jak u Malcolma Younge'a z AC/DC. Nic z tych rzeczy. Lemmy wrócił do zdrowia i w pierwszym udzielonym wywiadzie powiedział, że Motörhead bierze się za pracę nad nową płytą. Zdradził też styl pracy Motörhead. Kiedy nowa płyta Legend Rocka?

>>> Polska - Niemcy - powołania Adama Nawałki z Ekstraklasy już znane <<<
 
Prace nad nową płytą Motörhead mają ruszyć już w styczniu 2015 roku. Lemmy zapytany ile materiału już napisali odpowiedział, że zupełnie nic. Styl pracy Motörhead nad płytami jest niezmienny, zespół melduje się w studio nie mając w rękach nic i tam tworzy w przeciągu kilkudziesięciu dni cały album, od pierwszego do ostatniego dźwięku i słowa w tekście. Tym razem nie będzie inaczej.

Start pracy w styczniu 2015, więc płyta prawdopodobnie ukaże się w następnym roku, o ile nie przeszkodzą jej komplikacje zdrowotne. Ostatnią płytą Motörhead jest Aftershock, które zebrało znakomite recenzje i urzekło fanów Motörhead na całym świecie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz