29.12.2013 (13:00)

Nowa płyta Kasabian w czerwcu 2014 roku!Dobre wieści dla fanów Kasabian! Grupa intensywnie pracuje nad nową płytą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, krążek ukaże się już w czerwcu 2014 roku!

Zamiast - jak zapowiadali wcześniej muzycy - odpoczywać, zespół pracował w ostatnich miesiącach nad nowym materiałem. Na początku muzyką zajmował się w swoim studiu, The Sergery, samodzielnie gitarzysta Sergio Pizzorno. Od niedawna jednak grupa w komplecie pracuje nad nowymi piosenkami, w studiu w zachodnim Londynie.

Zespół zdradził teraz nieco więcej szczegółów na temat przygotowywanego krążka. Muzycy powiedzieli w wywiadzie dla magazynu "Q", że nowa płyta Kasabian ma się ukazać w czerwcu 2014 roku. Na razie grupa prezentuje zaledwie kilkudziesięciosekundowe fragmenty muzyki, ale nowy album jest zapowiadany jako najmocniejsze i najbardziej nasycone elektroniką dzieło w dorobku formacji. Na albumie znajdą się takie utwory jak "Explodes", "Ezz-Eh" i "Scissor Paper Stone". Płyta zapowiadana na czerwiec 2014 roku będzie piątym studyjnym albumem grupy Kasabian.

Przypomijmy, że ostatnie dzieło Kasabian to wydany we wrześniu 2011 roku krążek "Velociraptor!". 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz