Krzysztof Zawistowski

10.06.2014 (12:21)

NOWA PŁYTA: In Flames - Siren Charms. Posłuchaj nowej piosenki In Flames - Rusted Nail [VIDEO]Nowa płyta In Flames - Siren Charms trafi do sprzedaży 09.09. Już teraz zespół opublikował nową piosenkę In Flames - Rusted Nail. Posłuchaj nowego kawałka In Flames - Rusted Nail z nowej płyty In Flames - Sirens Charms!

Nowy album In Flames - Siren Charms pojawi się w sklepach dopiero 09.09., ale już teraz zespół ujawnia pierwszy nowy kawałek promujący wydawnictwo. Nowa piosenka In Flamesi - Rusted Nail właśnie trafiła do sieci.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Nowy kawałek In Flamesi - Rusted Nail promuje najnowsze dzieło zespołu, nową płytę In Flames - Siren Charms. Utwór promuje 11., studyjny album w dyskografii zespołu, którego premiera została zapowiedziana na 09.09.

Nowa płyta In Flames - Siren Charms

1. In Plain View
2. Everything's Gone
3. Paralyzed
4. Through Oblivion
5. With Eyes Wide Open
6. Siren Charms
7. When The World Explodes
8. Rusted Nail
9. Dead Eyes
10. Monsters In The Ballroom
11. Filtered Truth


Wygląda na to, że nowa płyta In Flames - Siren Charms nie będzie powrotem do mocnych, metalowych brzmień. Trudno. Zespół i tak ma wiernych fanów, którzy pokochają ich nową płytę i nową piosenkę In Flames - Rusted Nail

Nowa piosenka In Flames - Rusted NailESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz