Krzysztof Zawistowski

10.06.2014 (12:21)

NOWA PŁYTA: In Flames - Siren Charms. Posłuchaj nowej piosenki In Flames - Rusted Nail [VIDEO]Nowa płyta In Flames - Siren Charms trafi do sprzedaży 09.09. Już teraz zespół opublikował nową piosenkę In Flames - Rusted Nail. Posłuchaj nowego kawałka In Flames - Rusted Nail z nowej płyty In Flames - Sirens Charms!

Nowy album In Flames - Siren Charms pojawi się w sklepach dopiero 09.09., ale już teraz zespół ujawnia pierwszy nowy kawałek promujący wydawnictwo. Nowa piosenka In Flamesi - Rusted Nail właśnie trafiła do sieci.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Nowy kawałek In Flamesi - Rusted Nail promuje najnowsze dzieło zespołu, nową płytę In Flames - Siren Charms. Utwór promuje 11., studyjny album w dyskografii zespołu, którego premiera została zapowiedziana na 09.09.

Nowa płyta In Flames - Siren Charms

1. In Plain View
2. Everything's Gone
3. Paralyzed
4. Through Oblivion
5. With Eyes Wide Open
6. Siren Charms
7. When The World Explodes
8. Rusted Nail
9. Dead Eyes
10. Monsters In The Ballroom
11. Filtered Truth


Wygląda na to, że nowa płyta In Flames - Siren Charms nie będzie powrotem do mocnych, metalowych brzmień. Trudno. Zespół i tak ma wiernych fanów, którzy pokochają ich nową płytę i nową piosenkę In Flames - Rusted Nail

Nowa piosenka In Flames - Rusted NailESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz