Anita Karpińska

10.01.2014 (09:36)

NOWA PŁYTA: Happysad planuje nowy album. Zobacz YouTubowy making off z Pre-Recording Campu w Kawkowie [VIDEO]Happysad pracuje nad nową płytą. Swoje plany nagrywają i filmiki z Pre-Recording Campu wstawiają na YouTube. Już jest pierwsze z nagrań Happysadu w Kawkowie.

Happysad planuje nową płytę. Zespół chwali się postępami z Pre-Reconding Campu w Kawkowie na filmiku udostępnionym na YouTube.

Happysad podzielił się tą wieścią również na swoim facebookowym fanpage'u: "Kto ma 10 minut w zapasie i nie bardzo wie co z nimi zrobić, może obejrzeć pierwszą część relacji z Pre_Recording Campu czyli przygotowań do nagrania nowej płyty. W żadnym innym filmiku nie zdradziliśmy tyle nowego materiału, co w tym. (...) do tych fragmentów piosenek to nie ma co się przyzwyczajać, bowiem wiadomość druga jest taka: nową płytę nagrywamy "na setkę" pod wodzą Marcina Borsa, który będzie jej producentem i realizatorem. Co to oznacza? Ano, że nie możemy być do końca pewni jak te utwory zabrzmią na płycie".

>>> Podsumowanie rocku 2013: TOP 10 najlepszych zespołów rockowych 2013!

Orkan Ksawery nieco poszykował im plany, ponieważ chcieli, by było inaczej niż ostatnio: zamieć śnieżna, zaspy. Na szczęście 2014 rok oszczędza im srogiej zimy, przynajmniej póki co, więc prace nad płytą powinny iść gładko.

UWAGA: Happysad zapowiada kolejne części relacji
z postępów pracy nad nową płytą.


Happysad - Pre-Reconding Camp (relacja z przygotowań nowej płyty w Kawkowie, grudzień 2013):ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz