Anita Karpińska

10.01.2014 (09:36)

NOWA PŁYTA: Happysad planuje nowy album. Zobacz YouTubowy making off z Pre-Recording Campu w Kawkowie [VIDEO]Happysad pracuje nad nową płytą. Swoje plany nagrywają i filmiki z Pre-Recording Campu wstawiają na YouTube. Już jest pierwsze z nagrań Happysadu w Kawkowie.

Happysad planuje nową płytę. Zespół chwali się postępami z Pre-Reconding Campu w Kawkowie na filmiku udostępnionym na YouTube.

Happysad podzielił się tą wieścią również na swoim facebookowym fanpage'u: "Kto ma 10 minut w zapasie i nie bardzo wie co z nimi zrobić, może obejrzeć pierwszą część relacji z Pre_Recording Campu czyli przygotowań do nagrania nowej płyty. W żadnym innym filmiku nie zdradziliśmy tyle nowego materiału, co w tym. (...) do tych fragmentów piosenek to nie ma co się przyzwyczajać, bowiem wiadomość druga jest taka: nową płytę nagrywamy "na setkę" pod wodzą Marcina Borsa, który będzie jej producentem i realizatorem. Co to oznacza? Ano, że nie możemy być do końca pewni jak te utwory zabrzmią na płycie".

>>> Podsumowanie rocku 2013: TOP 10 najlepszych zespołów rockowych 2013!

Orkan Ksawery nieco poszykował im plany, ponieważ chcieli, by było inaczej niż ostatnio: zamieć śnieżna, zaspy. Na szczęście 2014 rok oszczędza im srogiej zimy, przynajmniej póki co, więc prace nad płytą powinny iść gładko.

UWAGA: Happysad zapowiada kolejne części relacji
z postępów pracy nad nową płytą.


Happysad - Pre-Reconding Camp (relacja z przygotowań nowej płyty w Kawkowie, grudzień 2013):ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz