Anna Skalik

19.03.2014 (13:30)

NOWA PŁYTA BRODKI: wokalistka zaczyna pracę nad kolejnym albumem. Kiedy będzie premiera? [VIDEO]Monika Brodka zaczyna pracę nad nowym albumem. Czołowa wokalistka polskiej sceny alternatywnej zdradziła kilka szczegółów na temat swojej nadchodzącej płyty. Sprawdź, co powiedziała Brodka.

Znana gwiazda polskiej sceny alternatywnej - Monika Brodka - zaczyna pracę nad nową płytą. W wywiadzie dla dla portalu RedBull.com artystka zdradziła, że jeszcze w marcu zabiera się za tworzenie nowego materiału. Demo kolejnej płyty Brodki ma być gotowe jeszcze w 2014.

Jaka będzie nowa płyta Brodki i czym będzie inspirowana? Z tego, co powiedziała wokalistka, wnioskować można, że album będzie brzmieniowo odbiegał od tego, co mogliśmy usłyszeć na jej ostatnim krążku pt. Granda.

>>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Totoszko jako Marilyn Manson? <<<

Monika zdradziła, że ostatnio dużo słucha muzyki klasycznej, operowej a także sakralnej. Przyznała też, że właśnie taka twórczość ją inspiruje. Słowa te można uznać za pewien sygnał kierunku, w którym pójdzie na swojej kolejnej płycie.

Czego można się spodziewać na czwartej płycie Brodki? Artystka nie zdradziła wielu szczegółów, choć wyjaśniła, że ostatnio jest zafascynowana kościelnymi organami i najpewniej na nowej płycie będzie ich dużo.

>>> Przystanek Woodstock 2014: Kim są Accept? Zagrają na Dużej Scenie festiwalu <<<

Kiedy premiera nowej płyty Moniki Brodki? O dacie na razie się nie mówi, jednak skoro jeszcze w 2014 demo ma być gotowe, to prawdopodobnym terminem wydania krążka jest 2015. Czy tak będzie? Okaże się już wkrótce.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz