Krzysztof Zawistowski

25.06.2014 (14:22)

NOWA PŁYTA: Adele - 25. Nowy album Adele wydany bez zapowiedzi w Beyonce style? Sprawdź szczegóły! [VIDEO]Nowa płyta Adele - 25. Wszystko wskazuje, że nowa płyta Adele - 25 jest już gotowa i czeka na premierę. Co ciekawe, nowa Adele bez zapowiedzi ma mieć premierę już niedługo. Niezapowiedziana premiera płyty Adele 2014 według brytyjskich mediów będzie sensacją i pobije rekordy sprzedaży.

Wygląda na to, że brytyjska wokalista pozazdrościła Beyonce. Płyta Adele bez zapowiedzi trafi na rynek muzyczny być może w ciągu najbliższych dni. Według najnowszych informacji nowa płyta Adele - 25 premierę może mieć dosłownie w każdej chwili.

>>> Nowa płyta Adele w tym roku? <<<


W brytyjskie media muzycznych nowa płyta Adele 2014 jest obecnie tematem nr 1. Spekulują również, że artystka będzie konsekwentna i zatytułuje nową płytę Adele - 25. Liczba oznacza po prostu wiek Adele w momencie premiery nowej płyty.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Gdy pojawiły się pierwsze przecieki o nowym albumie Adele  - 25których źródłem jest, jakżeby inaczej, Twitter, w brytyjskich mediach zawrzało. Eksperci już przekonują, że nowa płyta Adele 2014 pobije rekordy sprzedaży. Według brytyjskich krytyków premiera nowej płyty Adele będzie najważniejszym wydarzeniem muzycznym tego roku.

Kiedy nowa płyta Adele - 25? Nowy album Adele bez zapowiedzi ma ukazać się jeszcze w tym roku, podobno w ciągu najbliższych tygodni.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz