Krzysztof Zawistowski

25.06.2014 (14:22)

NOWA PŁYTA: Adele - 25. Nowy album Adele wydany bez zapowiedzi w Beyonce style? Sprawdź szczegóły! [VIDEO]Nowa płyta Adele - 25. Wszystko wskazuje, że nowa płyta Adele - 25 jest już gotowa i czeka na premierę. Co ciekawe, nowa Adele bez zapowiedzi ma mieć premierę już niedługo. Niezapowiedziana premiera płyty Adele 2014 według brytyjskich mediów będzie sensacją i pobije rekordy sprzedaży.

Wygląda na to, że brytyjska wokalista pozazdrościła Beyonce. Płyta Adele bez zapowiedzi trafi na rynek muzyczny być może w ciągu najbliższych dni. Według najnowszych informacji nowa płyta Adele - 25 premierę może mieć dosłownie w każdej chwili.

>>> Nowa płyta Adele w tym roku? <<<


W brytyjskie media muzycznych nowa płyta Adele 2014 jest obecnie tematem nr 1. Spekulują również, że artystka będzie konsekwentna i zatytułuje nową płytę Adele - 25. Liczba oznacza po prostu wiek Adele w momencie premiery nowej płyty.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Gdy pojawiły się pierwsze przecieki o nowym albumie Adele  - 25których źródłem jest, jakżeby inaczej, Twitter, w brytyjskich mediach zawrzało. Eksperci już przekonują, że nowa płyta Adele 2014 pobije rekordy sprzedaży. Według brytyjskich krytyków premiera nowej płyty Adele będzie najważniejszym wydarzeniem muzycznym tego roku.

Kiedy nowa płyta Adele - 25? Nowy album Adele bez zapowiedzi ma ukazać się jeszcze w tym roku, podobno w ciągu najbliższych tygodni.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz