Anna Skalik

05.03.2014 (14:14)

Nowa piosenka Chylińskiej - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie już w sieci. Premiera klipu już 5 marca [VIDEO]Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej, Kiedy Przyjdziesz Do Mnie jest już w sieci - i na ESKA ROCK. Numer jest ostrzejszy, bardziej rockowy niż ostatnie dokonania artystki. Klip do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie zobaczymy już 5 marca.

Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel Chylińskiej - miał właśnie swoją premierę w sieci. Numer jest znacznie ostrzejszy i bardziej rockowy, niż ostatnie dokonania Agnieszki z wydanej w 2009 roku płyty Modern Rocking. Oficjalna premiera klipu odbędzie się 5 marca 2014.

Okładkę do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie poznaliśmy kilka dni temu. Pojawiły się pytania o to, jaka będzie nowa piosenka Chylińskiej i czym nas zaskoczy. Fani na pewno zastanawiali się czy Agnieszka powróci do swoich muzycznych korzeni, czy też zostanie przy brzmieniach, które zaprezentowała na poprzedniej płycie.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Produkcją singla zajęli się muzycy, z którymi Agnieszka Chylińska współpracuje od kilku już lat - ci sami, którzy sprawili, że z ostrej, rockowej wokalistki Chylińska zmieniła się w blondynkę, grającą pop.

Nowy numer Chylińskiej jest inny, niż te, który kojarzymy z poprzedniej płyty artystki. Jest mrocznie i rockowo - tak, jak za czasów sprzed popowego albumu Agnieszki.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Premiera klipu Kiedy Przyjdziesz Do Mnie 5 marca.
Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz