Anna Skalik

05.03.2014 (14:14)

Nowa piosenka Chylińskiej - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie już w sieci. Premiera klipu już 5 marca [VIDEO]Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej, Kiedy Przyjdziesz Do Mnie jest już w sieci - i na ESKA ROCK. Numer jest ostrzejszy, bardziej rockowy niż ostatnie dokonania artystki. Klip do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie zobaczymy już 5 marca.

Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel Chylińskiej - miał właśnie swoją premierę w sieci. Numer jest znacznie ostrzejszy i bardziej rockowy, niż ostatnie dokonania Agnieszki z wydanej w 2009 roku płyty Modern Rocking. Oficjalna premiera klipu odbędzie się 5 marca 2014.

Okładkę do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie poznaliśmy kilka dni temu. Pojawiły się pytania o to, jaka będzie nowa piosenka Chylińskiej i czym nas zaskoczy. Fani na pewno zastanawiali się czy Agnieszka powróci do swoich muzycznych korzeni, czy też zostanie przy brzmieniach, które zaprezentowała na poprzedniej płycie.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Produkcją singla zajęli się muzycy, z którymi Agnieszka Chylińska współpracuje od kilku już lat - ci sami, którzy sprawili, że z ostrej, rockowej wokalistki Chylińska zmieniła się w blondynkę, grającą pop.

Nowy numer Chylińskiej jest inny, niż te, który kojarzymy z poprzedniej płyty artystki. Jest mrocznie i rockowo - tak, jak za czasów sprzed popowego albumu Agnieszki.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Premiera klipu Kiedy Przyjdziesz Do Mnie 5 marca.
Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz