Anna Skalik

05.03.2014 (14:14)

Nowa piosenka Chylińskiej - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie już w sieci. Premiera klipu już 5 marca [VIDEO]Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej, Kiedy Przyjdziesz Do Mnie jest już w sieci - i na ESKA ROCK. Numer jest ostrzejszy, bardziej rockowy niż ostatnie dokonania artystki. Klip do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie zobaczymy już 5 marca.

Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - nowy singiel Chylińskiej - miał właśnie swoją premierę w sieci. Numer jest znacznie ostrzejszy i bardziej rockowy, niż ostatnie dokonania Agnieszki z wydanej w 2009 roku płyty Modern Rocking. Oficjalna premiera klipu odbędzie się 5 marca 2014.

Okładkę do Kiedy Przyjdziesz Do Mnie poznaliśmy kilka dni temu. Pojawiły się pytania o to, jaka będzie nowa piosenka Chylińskiej i czym nas zaskoczy. Fani na pewno zastanawiali się czy Agnieszka powróci do swoich muzycznych korzeni, czy też zostanie przy brzmieniach, które zaprezentowała na poprzedniej płycie.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Produkcją singla zajęli się muzycy, z którymi Agnieszka Chylińska współpracuje od kilku już lat - ci sami, którzy sprawili, że z ostrej, rockowej wokalistki Chylińska zmieniła się w blondynkę, grającą pop.

Nowy numer Chylińskiej jest inny, niż te, który kojarzymy z poprzedniej płyty artystki. Jest mrocznie i rockowo - tak, jak za czasów sprzed popowego albumu Agnieszki.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Premiera klipu Kiedy Przyjdziesz Do Mnie 5 marca.
Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz