Dominik Pajewski

30.07.2018 (11:02)

Nosowska, Organek, Rojek i inni żegnają Korę. Poruszające wpisy artystówŚmierć Kory Jackowskiej to prawdziwy wstrząs dla wszystkich fanów i wielu artystów. Muzycy żegnali i wspominali artystkę w poruszających wpisach.

Śmierć Kory Jackowskiej jest ogromnym ciosem dla fanów oraz muzyków, którzy inspirowali się twórczością artystki.  

Kora Jackowska nie żyje! Te utwory będą z nami zawsze [VIDEO]
O śmierci wokalistki poinformowała na Facebooku mąż artystki. Kora miała 67 lat, znana była głównie z występów z zespołem Maanam, a w ostatnich latach z muzycznego show Must Be The Music, gdzie była jurorką. Niedawno użyczyła również swojego głosu w bajce 'Iniemamocni 2'. Tak na śmierć artystki reagowali polscy artyści:
 
 

Nieprzeciętnie dobra... 😔 [*] do zobaczenia... #kora #maanam

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 
Artystkę wspomniał również Piotr 'Glaca' Mohamed, z którym Kora nagrała utwór 'Człowiek', który jak się okazało był jej ostatnim nagraniem:
 

Scorpions zagrali dla Kory! Zespół złożył hołd wokalistce [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz