29.06.2013 (03:00)

Nine Inch Nails "Came Back Haunted" - teledysk w reżyserii Davida Lyncha [2013, VIDEO]Niezwykły teledysk - zaprezentowała grupa Nine Inch Nails. Klip do najnowszego singla zespołu, czyli kawałka "Came Back Haunted", wyreżyserował David Lynch. 

"Came Back Haunted" zapowiada najnowszy album Nine Inch Nails. Krążek będzie nosić tytuł "Hesitation Marks" i ukaże się 3 września. 

“Nie byłem z wami szczery w kwestii tego co ostatnio robiłem. Przez ostatni rok bez przerwy, w tajemnicy, pracowałem z Atticusem Rossem and Alanem Moulderem nad nowym albumem Nine Inch Nails. Z radością mogę powiedzieć, że płyta jest skończona i cholernie dobra” - napisał do fanów lider Nine Inch Nails, Trent Reznor.

Przypomnijmy, że Reznor ostatnio skupiał się na pracy ze swoim kolejnym projektem muzycznym, grupą How to Destroy Angels.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz