Dominik Pajewski

20.09.2016 (10:56)

Nickelback w Polsce 2016: rozpiska godzinowa koncertuNickelback w Polsce 2016: właśnie ogłoszono harmonogram koncertu w Warszawie. O której wystąpi Nickelback w Warszawie? Sprawdźcie szczegóły wydarzenia!

Nickelback w Polsce 2016: Grupa zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której zawita także do nas. O której Chad Kroeger z zespołem zagrają dla polskiej publiki? O której wystąpi support zespołu, grupa Monster Truck? Sprawdźcie harmonogram koncertu na EskaROCK.pl

Nickelback w Polsce 2016: Harmonogram koncertu

Zespół zagra 21 września 2016 w Warszawie w ramach trasy po Europie. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze. Został udostępniony również harmonogram imprezy, poniżej możecie zobaczyć rozpiskę godzinową koncertu Nickelback w Polsce:
 
17:30 - Early Entrance: wejście dla fanów z wejściówkami Early Entrance
18:00 - Otwarcie Bram
19:30 - Monster Truck
20:45 - Koncert Nickelback
 

Poniżej możecie zobaczyć również oficjalne zaproszenie na koncert, od samego zespołu Nickelback:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz