Anna Skalik

21.04.2016 (12:11)

Nickelback w Polsce 2016! Kiedy i gdzie koncert? Sprawdź szczegóły! Eska ROCK zaprasza!Nickelback w Polsce 2016: właśnie ogłoszono, że kanadyjska grupa muzyczna wreszcie u nas wystąpi. Kiedy i gdzie koncert Nickelback 2016? Sprawdź szczegóły!                                                                      

Nickelback w Polsce 2016: ogłoszono, że zespół wreszcie odwiedzi Polskę. Po ubiegłorocznych perturbacjach i problemach zdrowotnych Chada, zespół wreszcie ostro wraca do koncertowania. Grupa zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której zawita także do nas. Kiedy i gdzie Chad Kroeger z zespołem zagrają dla polskiej publiki?


Koncert Nickelback w Polsce: data i miejsce


Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Nickelback? Zespół zagra 21 września 2016 w Warszawie w ramach trasy po Europie. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze. Trasa Nickelback rusza 2 września a pierwszy koncert odbędzie się w Helsinkach. Supportem będzie grupa Monster Truck.

Nickelback, Warszawa - Torwar: BILETY


Bilety na koncert Nickelback w Warszawie w regularnej sprzedaży dostępne będą od 11 marca. Jednak już 3 dni wcześniej, 8.03 o godzinie 10.00, ruszy przedsprzedaż dla członków fanklubu grupy. Oprócz szybszej możliwości dokonania zakupu biletów czekają na nich wyjątkowe prezenty i ekskluzywne promocje. Przedsprzedaż zakończy się o północy. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie zespołu Nickelback.

Specjalną możliwość zakupu wejściówek przygotowano także dla użytkowników Live Nation. Przedsprzedaż rozpocznie się 10 marca od 10:00 i również potrwa do północy. Regularna sprzedaż biletów na Nickelback na Torwarze rusza 11 marca, a wejściówki kosztować będą od 190 złotych.

Przypominamy, że zapowiadany wcześniej koncert Nickelback w Polsce w 2015 nie doszedł do skutku z powodów zdrowotnych wokalisty. Chad przeszedł operację krtani, w związku z czym potrzebna była przerwa w śpiewaniu. Wydarzenie zaplanowane było na 13 października a odbyć się miało w łódzkiej Atlas Arenie. Na szczęście grupa nie zapomniała o swoich polskich fanach!Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? Red Hot Chili Peppers, Korn, Bastille.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Oscarowy Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej oraz animowane filmy DC teraz na małym ekranie!

  2020-10-30
  Dziewięć filmów animowanych DC, wyprodukowanych przez Warner Bros. Animation, trafi do serwisu HBO GO równocześnie z premierą oscarowego filmu Joker.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-29
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz