Anna Skalik

21.04.2016 (12:11)

Nickelback w Polsce 2016! Kiedy i gdzie koncert? Sprawdź szczegóły! Eska ROCK zaprasza!Nickelback w Polsce 2016: właśnie ogłoszono, że kanadyjska grupa muzyczna wreszcie u nas wystąpi. Kiedy i gdzie koncert Nickelback 2016? Sprawdź szczegóły!                                                                      

Nickelback w Polsce 2016: ogłoszono, że zespół wreszcie odwiedzi Polskę. Po ubiegłorocznych perturbacjach i problemach zdrowotnych Chada, zespół wreszcie ostro wraca do koncertowania. Grupa zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której zawita także do nas. Kiedy i gdzie Chad Kroeger z zespołem zagrają dla polskiej publiki?


Koncert Nickelback w Polsce: data i miejsce


Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Nickelback? Zespół zagra 21 września 2016 w Warszawie w ramach trasy po Europie. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze. Trasa Nickelback rusza 2 września a pierwszy koncert odbędzie się w Helsinkach. Supportem będzie grupa Monster Truck.

Nickelback, Warszawa - Torwar: BILETY


Bilety na koncert Nickelback w Warszawie w regularnej sprzedaży dostępne będą od 11 marca. Jednak już 3 dni wcześniej, 8.03 o godzinie 10.00, ruszy przedsprzedaż dla członków fanklubu grupy. Oprócz szybszej możliwości dokonania zakupu biletów czekają na nich wyjątkowe prezenty i ekskluzywne promocje. Przedsprzedaż zakończy się o północy. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie zespołu Nickelback.

Specjalną możliwość zakupu wejściówek przygotowano także dla użytkowników Live Nation. Przedsprzedaż rozpocznie się 10 marca od 10:00 i również potrwa do północy. Regularna sprzedaż biletów na Nickelback na Torwarze rusza 11 marca, a wejściówki kosztować będą od 190 złotych.

Przypominamy, że zapowiadany wcześniej koncert Nickelback w Polsce w 2015 nie doszedł do skutku z powodów zdrowotnych wokalisty. Chad przeszedł operację krtani, w związku z czym potrzebna była przerwa w śpiewaniu. Wydarzenie zaplanowane było na 13 października a odbyć się miało w łódzkiej Atlas Arenie. Na szczęście grupa nie zapomniała o swoich polskich fanach!Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? Red Hot Chili Peppers, Korn, Bastille.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz