Dominik Pajewski

21.10.2019 (10:38)

Nick Cave and The Bad Seeds w Polsce 2020. SZCZEGÓŁY KONCERTUNick Cave z zespołem The Bad Seeds wystąpi w Polsce w 2020 roku. Artyści powracają do fanów, którzy tylko czekali na taką informację. Cave będzie promował wydawnictwo 'Ghosteen'.

Zespół Nick Cave and The Bad Seeds wraca do Polski! Artyści będą promowali najnowsze wydawnictwo 'Ghosteen', co jest z pewnością bardzo dobrą informacją dla fanów. Poznaliśmy szczegóły występu, który odbędzie się w 2020 roku.

GHOST W WERSJI ROSYJSKIEJ. TAK BRZMI PRZERÓBKA UTWORU 'SQUARE HAMMER' [WIDEO]Nick Cave and The Bad Seeds w Polsce 2020. Szczegóły koncertu

Nick Cave & The Bad Seeds w Polsce. Zespół wystąpi 28.05.2020 w Arena Gliwice w ramach europejskiej trasy koncertowej. Bilety w sprzedaży pojawią się od 25.10 od godziny 10:00.  Wydarzenie organizuje agencja Alter Art, dlatego warto zaglądać na ich stronę. To pewnie tam pojawią się szczegóły na temat wydarzenia

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dziewczyna Elona Muska sprzedaje swoją duszę! Można wylicytować ją na specjalnej aukcji

  2020-06-04
  Partnerka Elona Muska jest prawdziwie oryginalną osobą, która ma konkretny pomysł na siebie i swoją karierę. Tym razem ekscentryczna artystka postanowiła sprzedać swoją duszę i to dosłownie!
 • Przyjaciele w szczerym zwiastunie. Co wytknięto kultowej produkcji?

  2020-06-04
  Przyjaciele to taka produkcja, która stała się już prawdziwym klasykiem, który oglądany jest przez całe pokolenia fanów. W końcu i kultowy serial doczekał się szczerego zwiastuna.
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-03
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • Usunięty klip muzyka Faith No More wrócił na Youtue. Platforma tłumaczy, dlaczego wcześniej go usunęła

  2020-06-03
  Niedawno fani Faith No More byli mocno zaskoczeni tym, że klip projektu Man On Man zniknął z Youtube. Klip już wrócił na platformę, a przedstawiciele Youtube'a postanowili wytłumaczyć o co chodziło.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz