Dominik Pajewski

08.10.2019 (12:09)

Nergal udostępnił swoje zdjęcie z dzieciństwa. Fani są w szoku [FOTO]Nergal co jakiś czas publikuje na swoim Instagramie prywatne fotografie. Tym razem, frontman Behemotha pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa, przez co fani byli trochę w szoku.

Nergal wykorzystuje swój Instagram najlepiej jak się da, komunikując się z fanami i przekazując im najnowsze newsy ze swojego życia i działalności artystycznej. Tym razem, na Instagram artysty trafiło zdjęcie z domowego archiwum, gdzie możemy zobaczyć Nergala z dzieciństwa.

METALLICA ROZPOCZĘŁA ODLICZANIE. O CO CHODZI?


Nergal wrzucił swoje zdjęcie z dzieciństwa. Fani byli mocno zdziwieni

Zdjęcie, które trafiło na Instagram, wywołało wiele pozytywnych emocji wśród fanów. Jak napisał sam Nergal:

Nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczom! Ten chłopak wyrósł na ludzkiego człowieka-potwora, behemotha i zdemoralizował świat głośną muzyką, która jest kure*sko brzydka i demoniczna!


Co ciekawie, Nergal wrzucił także zdjęcie po koncercie Behemotha w Gdańsku, gdzie możemy zobaczyć rodzinę wokalisty:


Jak piszą fani w komentarzach: nie taki diabeł straszny, jak go malują.

DAWID PODSIADŁO JAKO NASTOLATEK. TAK WOKALISTA WYKONAŁ HIT OASIS [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz