Anita Karpińska

21.02.2014 (12:27)

NEONY WRACAJĄ: nowy singiel Rzeczywiście Nienormalnie - fani w klipie? Weź udział w teledysku zespołu Neony [VIDEO]Zespół rockowy Neony wziął udział w castingu Must Be The Music 7. Poza tym: nowy singiel i prośba o udział fanów w teledysku Rzeczywiście Nienormalnie. To przepis na wielki powrót Neonów.

Zespół Neony, który wziął udział w castingu do Must Be The Music 7, nagrywa teledysk do nowego singla - Rzeczywiście Nienormalnie. Fani w klipie? Czemu nie.

Neony - trzy lata temu było głośno o ich płycie Niewolnicy Weekendu. 2014 to czas ich powrotu. Udział w castingu do Must Be The Music, drugi singiel, który zapowiada kolejną płytę zespołu Neony... Krążek ma ukazać się latem 2014. A wraz z premierą utworu Rzeczywiście Nienormalnie zespół postanowił zaproponować kreatywną zabawę dla fanów, której efektem ma być stworzenie teledysku do piosenki.

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Chcemy by nasi fani, znajomi i wszyscy, którzy po prostu chcą, mogli wystąpić w naszym klipie. Wystarczy posłuchać nowego singla i zapoznać się z tekstem, wybrać nie więcej niż dwa następujące po sobie słowa i napisać je czarnym flamastrem na kartce A4. Tekst musi dać się odczytać. Później tylko komórka i kręcimy. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Fajnie by klip był zróżnicowany, więc najlepiej gdyby osoby biorące udział w zabawie, kręciły scenę z kartką gdzieś w swoim żywiole: w domu, w pracy , w szkole, na boisku, w kilka osób lub w pojedynkę. Można śpiewać, tańczyć, przebrać się, czy po prostu patrzeć w obiektyw. Fragment nie może być dłuższy niż 10 sekund. Jesteśmy strasznie ciekawi efektu. - mówią chłopaki z zespołu Neony.

Filmy można wysyłać już teraz na adres zespolneony@gmail.com. Na stronie neony.art.pl możecie sprawdzić poprzednie klipy do piosenek z płyty Niewolnicy Weekendu a przebieg pracy nad tworzeniem klipu można pilotować na facebookowym fanpage'u zespołu Neony.


Neony - Rzeczywiście Nienormalnie
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • Jurek Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP przekazał ważny apel do wszystkich

  2020-10-21
  Jurek Owsiak ma koronawirusa! Oficjalna informacja pojawiła się na fanpage'u szefa WOŚP, który jednocześnie przekazał ważny apel w temacie pandemii.
 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz