Anita Karpińska

21.02.2014 (12:27)

NEONY WRACAJĄ: nowy singiel Rzeczywiście Nienormalnie - fani w klipie? Weź udział w teledysku zespołu Neony [VIDEO]Zespół rockowy Neony wziął udział w castingu Must Be The Music 7. Poza tym: nowy singiel i prośba o udział fanów w teledysku Rzeczywiście Nienormalnie. To przepis na wielki powrót Neonów.

Zespół Neony, który wziął udział w castingu do Must Be The Music 7, nagrywa teledysk do nowego singla - Rzeczywiście Nienormalnie. Fani w klipie? Czemu nie.

Neony - trzy lata temu było głośno o ich płycie Niewolnicy Weekendu. 2014 to czas ich powrotu. Udział w castingu do Must Be The Music, drugi singiel, który zapowiada kolejną płytę zespołu Neony... Krążek ma ukazać się latem 2014. A wraz z premierą utworu Rzeczywiście Nienormalnie zespół postanowił zaproponować kreatywną zabawę dla fanów, której efektem ma być stworzenie teledysku do piosenki.

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Chcemy by nasi fani, znajomi i wszyscy, którzy po prostu chcą, mogli wystąpić w naszym klipie. Wystarczy posłuchać nowego singla i zapoznać się z tekstem, wybrać nie więcej niż dwa następujące po sobie słowa i napisać je czarnym flamastrem na kartce A4. Tekst musi dać się odczytać. Później tylko komórka i kręcimy. W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Fajnie by klip był zróżnicowany, więc najlepiej gdyby osoby biorące udział w zabawie, kręciły scenę z kartką gdzieś w swoim żywiole: w domu, w pracy , w szkole, na boisku, w kilka osób lub w pojedynkę. Można śpiewać, tańczyć, przebrać się, czy po prostu patrzeć w obiektyw. Fragment nie może być dłuższy niż 10 sekund. Jesteśmy strasznie ciekawi efektu. - mówią chłopaki z zespołu Neony.

Filmy można wysyłać już teraz na adres zespolneony@gmail.com. Na stronie neony.art.pl możecie sprawdzić poprzednie klipy do piosenek z płyty Niewolnicy Weekendu a przebieg pracy nad tworzeniem klipu można pilotować na facebookowym fanpage'u zespołu Neony.


Neony - Rzeczywiście Nienormalnie
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • Metallica powróciła do 2009 roku! Grupa opublikowała koncert z Kopenhagi

  2020-04-08
  Metallica przyzwyczaja fanów, że w poniedziałki pojawia się nowe nagranie koncertowe. Tym razem, grupa cofnęła się 11 lat, by pokazać koncert z Kopenhagi.
 • Beyond The Event Horizon aktualizuje informacje na temat albumu i trasy koncertowej

  2020-04-07
  Zespół Beyond The Event Horizon postanowił zaktualizować informacje na temat swoich najnowszych rzeczy.
 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz