25.07.2013 (07:00)

Negatyw już dziś na żywo w NRD!"Zrobię wszystko tak jak chcę" - taki tytuł nosi najnowszy singiel grupy Negatyw. Jak ten kawałek brzmi na żywo - przekonamy się już wieczorem. Grupa Negatyw zagra dziś na żywo w NRD!

Najnowszy album zespołu Negatyw będzie zatytułowany "Albinos" i ukaże się w październiku. Producentem płyty jest Marcin Bors. Krążek promuje kawałek "Zrobię wszystko tak jak chcę". Już dzisiaj po 19.00 grupa Negatyw będzie specjalnym gościem NRD. Muzycy zagrają najnowszy singiel w wyjątkowej, akustycznej wersji!

Wokalista Mietall Waluś tak mówi o nowym singlu: "Dla mnie to taka piosenka w stylu Beady Eye i Foo Fighters, dla mnie to taka rock'n'rollowa, prawdziwa, z pięknymi gitarami piosenka, do tego ładne chórki. Tekst opowiada o tym że nie poddaję się i będę ciężko pracował nad tym, co jest bardzo ważne w życiu dla mnie, czyli muzyka. Tak naprawdę człowiek musi trafić i otaczać się takimi ludźmi, którzy rozumieją świat tak jak ja".


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz