Dominik Pajewski

06.11.2019 (15:25)

Nazwano ją 'Whitney Houston z Polski'. Alicja Szemplińska oczarowała jury w Voice of Poland [WIDEO]Co jakiś czas w programach typu talent show, pojawiają się prawdziwe talenty, obok których ciężko przejść obojętnie.Do tej grupy z pewnością należy Alicja Szemplińska, która dosłownie oczarowała jury.

W programach typu talent show, pojawiali się między innymi Dawid Podsiadło, Monika Brodka czy Daria Zawiałow. Oczywiście, dziś są to gwiazdy, które rozpoznaje w naszym kraju prawie każdy i warto wspomnieć, że w programie różnie im się wiodło. Z pewnością dobrze idzie Alicji Szemplińskiej, którą okrzyknięto 'Polską Whitey Houston'.

MUNIEK STASZCZYK - OŁÓW. KLIP PROMUJĄCY FILM 'JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM' W SIECI


Nazwano ją 'Whitney Houston z Polski'. Alicja Szemplińska oczarowało jury w Voice of Poland [WIDEO]

Alicja wykonała w ostatnim odcinku utwór 'Get Here' Olety Adams, będąc na etapie nokautów. Wiele osób przewiduje, że dziewczyna zwycięży, jednak do finału jeszcze pozostało trochę czasu. 17-latka oczarowała jury oraz widzów programu, którzy bez dwóch zdań uważają Alicję za następczynie Whitney Houston. Posłuchajcie sami:


KIRK HAMMETT TWIERDZI, ŻE JEGO POMYSŁY SĄ BLOKOWANE W METALLICE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz