Anna Dziełak

29.11.2019 (13:40)

Naukowcy przeprowadzili nietypowe badanie. Odkryli, który metalowy zespół najciężej pracuje!Zespoły muzyczne nie mają lekkiego życia. Muszą łączyć koncertowanie z nagraniami i przygotowaniem nowych numerów. Rodziny dzielnie wspierają członków kapel jednak niektórzy są prawdziwymi pracoholikami! Który metalowy zespół koncertuje najczęściej? Wyniki tego badania mogą zaskakiwać! 

Chcesz zostać gwiazdą muzyki? Przygotuj się na prawdziwie ciężką pracę! Granie na instrumencie, śpiew czy jakakolwiek aktywność związana z grupą wiąże się również z prawdziwymi wyzwaniami. Prócz licznych prób, nagrań i decyzji podejmowanych w miejscu zamieszkania, każdy artysta musi pamiętać, że częścią takiego życia są też wyjazdy. Niektórzy koncertują tylko kilka razy w ciągu roku. Inni poświęcają na to większość swojego czasu. Badacze z Institute of Contemporary Music Performance przyjrzeli się 100 najlepszym artystom sklasyfikowanym na liście Billboardu z dwóch ostatnich lat. Które kapele okazały się największymi pracoholikami?

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA]

Kto pracuje najciężej? Ten zespół metalowy ciągle jest w trasie! 

To nie było łatwe zadanie! ICMP przeanalizowało liczbę koncertów krajowych, międzynarodowych oraz i liczbę krajów, w których grał dany artysta lub zespół. Podano również wynik łączny. Najbardziej zapracowanym zespołem metalowym jest Killswitch Engage. Grupa zagrała 148 koncertów i otrzymała szóste miejsce. Cały ranking możecie zobaczyć poniżej: 
 1. Lewis Capaldi – 195
 2. Billie Eilish – 184
 3. P!nk – 167
 4. Ed Sheeran – 156
 5. Elton John – 150
 6. Killswitch Engage – 148
 7. Dua Lipa – 137
 8. Khalid 136 –
 9. Shawn Mendes – 134
 10. Portugal. The Man – 132

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz