Anna Dziełak

29.11.2019 (13:40)

Naukowcy przeprowadzili nietypowe badanie. Odkryli, który metalowy zespół najciężej pracuje!Zespoły muzyczne nie mają lekkiego życia. Muszą łączyć koncertowanie z nagraniami i przygotowaniem nowych numerów. Rodziny dzielnie wspierają członków kapel jednak niektórzy są prawdziwymi pracoholikami! Który metalowy zespół koncertuje najczęściej? Wyniki tego badania mogą zaskakiwać! 

Chcesz zostać gwiazdą muzyki? Przygotuj się na prawdziwie ciężką pracę! Granie na instrumencie, śpiew czy jakakolwiek aktywność związana z grupą wiąże się również z prawdziwymi wyzwaniami. Prócz licznych prób, nagrań i decyzji podejmowanych w miejscu zamieszkania, każdy artysta musi pamiętać, że częścią takiego życia są też wyjazdy. Niektórzy koncertują tylko kilka razy w ciągu roku. Inni poświęcają na to większość swojego czasu. Badacze z Institute of Contemporary Music Performance przyjrzeli się 100 najlepszym artystom sklasyfikowanym na liście Billboardu z dwóch ostatnich lat. Które kapele okazały się największymi pracoholikami?

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA]

Kto pracuje najciężej? Ten zespół metalowy ciągle jest w trasie! 

To nie było łatwe zadanie! ICMP przeanalizowało liczbę koncertów krajowych, międzynarodowych oraz i liczbę krajów, w których grał dany artysta lub zespół. Podano również wynik łączny. Najbardziej zapracowanym zespołem metalowym jest Killswitch Engage. Grupa zagrała 148 koncertów i otrzymała szóste miejsce. Cały ranking możecie zobaczyć poniżej: 
 1. Lewis Capaldi – 195
 2. Billie Eilish – 184
 3. P!nk – 167
 4. Ed Sheeran – 156
 5. Elton John – 150
 6. Killswitch Engage – 148
 7. Dua Lipa – 137
 8. Khalid 136 –
 9. Shawn Mendes – 134
 10. Portugal. The Man – 132

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz