Anna Dziełak

12.09.2019 (12:52)

Nastolatka wykonała utwór Slipknota na perkusji. Jej idole przygotowali dla niej niespodziankęTa nastolatka zachwyciła swoim coverem Slipknota w sierpniu 2019. Maren Alford swoje filmiki publikuje od niedawna, jednak jej umiejętności gry na perkusji wprawiają w osłupienie. Zachwyceni byli również muzycy z grupy Slipknot. Artyści poczuli się docenieni i postanowili spełnić jedno z jej marzeń!

Jay Weinberg jest jednym z moich ulubionych perkusistów i jestem podekscytowana coverem jego piosenki' - tak na YouTubie zaczyna się opis doskonale zagranego utworu Slipknot - Unsainted. Cover zagrany przez zaledwie 14-letnią fankę grupy, bije rekordy popularności, a muzycy z zespołu również nie przeszli obok niego obojętnie. Jaką niespodziankę przygotowali dla młodej fanki?

Zobacz też: Do sprzedaży trafiły ubrania z rysunkami Kurta Cobaina. Wyglądają niesamowicie!

Slipknot zrobili wyjątkowy prezent młodej perkusistce! 

Jay Weinberg był pod wrażeniem umiejętności 14-letniej dziewczyny. Maren Alford otrzymała od zespołu zaproszenie na ich koncert w Dallas. Miała zatem szansę poznać swojego idola i świetnie bawić się podczas ich występu. Zrobiła sobie również pamiątkowe zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej. Przykład Maren pokazuje, że warto ciężko pracować i dążyć do celu, bo nigdy nie wiadomo, kto nas zauważy, a marzenia się przecież spełniają! ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz