Dominik Pajewski

21.09.2020 (13:48)

Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.

Aimee Osbourne to najstarsza córka Sharon i Ozzy'ego, która zawsze starała się unikać mediów, a gdy realizowano odcinki ''The Osbournes'', odmówiła występów w programie i nie zgadzała się na publikacje wizerunku. Teraz Aimee postanowiła wystartować ze swoją karierą muzyczną, wydając debiutancki album. Co wiemy o krążku?

LUXTORPEDA ZBUDOWAŁA STUDIO OD FUNDAMENTÓW, BY NAGRAĆ NOWĄ PŁYTĘ


Aimee Osbourne, jako ARO wydaje płytę. Co wiemy o debiutanckim materiale?

Album będzie nosił tytuł ''Vacare Adamare'' i jego premiera zaplanowana został na 30 października 2020. Aimee postanowiła występować pod pseudonimem ARO, a pierwszy singiel to ''House Of Lies'':BLACK SABBATH: 50. LECIE ALBUMU PARANOID, ZOSTANIE UCZCZONE SPECJALNYM BOXEM CD I BOXEM WINYLOWYM!


O nowym albumie Aimee powiedziała: 

Opowiada o tym, jak czujesz więź z kimś, z kim nie chciałbyś jej czuć. Mówisz sobie, że cię tam nie ma, ale wciąż tam jesteś.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz