Anna Dziełak

22.11.2019 (13:38)

Najlepszy koncert 2019 roku wybrany! Polacy byli jednomyślniW 2019 roku mogliśmy być świadkami wielu niezwykłych koncertów. W związku z tym, że zbliża się on już ku końcowi, firma Ticketmaster, poprosiła swoich klientów o wybór najlepszego koncertu, w jakim mieli okazję uczestniczyć w ostatnim czasie. Polacy byli w tej kwestii jednomyślni! Czyj występ zapisał się najlepiej w pamięci widzów? 

Koncerty w Polsce, zwłaszcza tych zagranicznych gwiazd, wciąż cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie nie mają powodów do narzekania organizatorzy festiwali rockowych, bo to właśnie tam zobaczyć można wszystkie legendy rocka niemal jedną po drugiej! Ticketmaster postanowił zapytać tych, którzy lubią przezywać muzykę na żywo o najlepszy koncert w 2019 roku. Kogo wybrano? Okazuje się, że drugi rok z rzędu najlepszy okazał się ten sam zespół! 

PALAYE ROYALE W POLSCE 2020! BILETY, DATA I MIEJSCE KONCERTU KANADYJSKIEJ KAPELI

Ticketmaster - kto wygrał plebiscyt na najlepszy koncert 2019? 

Wybór najlepszego koncertu 2019 okazał się niełatwy. Każdy z nas ma inne preferencje i gust, jednak liczą się również doznania, jakie odczuwamy podczas wydarzenia. Ważny może być kontakt lidera z publicznością, czy oprawa wizualna. W plebiscycie Ticketmaster drugi raz z rzędu zwyciężyła prawdziwa legenda rocka. Mowa o zespole Metallica! Grupa 21 sierpnia 2019 roku wyprzedała Stadion Narodowy w Warszawie i zawładnęła sercami publiki. Drugie miejsce w zestawieniu zajęła grupa KISS, natomiast trzeci stopień podium obejmuje Pink. Wiadomo już również, czy koncert będzie najbardziej oczekiwanym w roku 2020. Fani nie mogą się wprost doczekać występu Iron Maiden w Warszawie. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Marilyn Manson i Mariah Carey w świątecznym hicie! Tego się nie spodziewaliście!

  2019-12-13
  Duety uwielbia każdy z nas! Szczególnie jest to popularne przed świętami. Popularne gwiazdy łącza się w pary, by zaprezentować nam nowe wersje wielkich bożonarodzeniowych hitów. Takiej kombinacji nikt, nie mógł jednak przewidzieć! Marilyn Manson i Mariah Carey w piosence All I Want For Christmas is the Beautiful People, to prawdziwy hit internetu! 
 • Guns N' Roses 2020 Warszawa - BILETY. Gdzie i za ile kupić?

  2019-12-13
  Guns N' Roses, to legendarna grupa, na której koncert Polacy czekają niczym deszcz na pustyni. Hard rockowy zespół z Los Angeles odwiedzi nas już w 2020 roku. 13 grudnia poznaliśmy oficjalną datę koncertu. Wydarzenie już teraz jest jednym z najbardziej oczekiwanych w nadchodzących miesiącach. Gdzie, kiedy i za ile kupić bilety? Wszystkie informacje znajdziecie u nas!
 • Guns N’ Roses w Polsce 2020: BILETY, DATA, MIEJSCE

  2019-12-13
  Spełnia się marzenie wszystkich fanów porządnego rockowego grania! Guns N’ Roses wracają do Polski! Najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz