Krzysztof Zawistowski

27.01.2014 (17:16)

NAJLEPSZE ROCKOWE COVERY: Shinedown grają Nothig Else Matters Metalliki! [VIDEO]Smith & Myers, duet z Shinedown nagrywają najlepsze rockowe covery. Muzycy Shinedown zagrali cover Metalliki - Nothing Else Matters i zamieścili go na YouTube. Zobaczcie, ich wykonanie!

Brent Smith i Zach Myers, gitarzysta i wokalista z hardrockowego Shinedown wzięli się za nagrywanie najlepszych rockowy coverów. Duet nagrał akustyczną EPką, zatytułowaną (Acoustic Sessions), na której znalazły się covery legend rocka:The Clash (London Calling), Otis Redding (Sitting on the Dock of the Bay), Metallica (Nothing Else Matters), The Black Crowes (She Talks to Angels), Soul Asylum (Runaway Train) i Kenny'ego Wayne'a Shepherd (Blue on Black).

>>> Orange Warsaw Festival 2014: Line-up, bilety <<<
 
Pomysłodawcą projektu jest wiceprezes Roadrunner Records i Atlantic Records do spraw marketingu, Anthony Delia. Tracklistę wydawnictwa ułożyli fani w ogłoszonym na Facebooku Shinedown głosowaniu. Muzycy mówią, że zainteresowanie fanów przerosło ich oczekiwania, a wiadomości z propozycjami zapchały ich serwery. Użytkownicy przesłali ponad 5000 propozycji na najlepszy rockowy cover.

>>> Grammy Awards 2014: pełna lista zwycięzców <<<

Shinedown wystąpiło w Polsce tylko raz, 18 października 2012, w Warszawskiej Proximie. Dyskografię zespołu zamyka Amaryllis z 2012 roku.

Przypominamy, że Metallica zagra w Polsce, 11.06.2014 na Stadionie Narodowym w ramach Sonisphere 2014.

Smith & Myers - Nothing Else Matters (Metallica cover)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]

  2020-04-06
  Sportowcy często wychodzą na ring, przy akompaniamencie ulubionego utworu. Pewien zapaśnik, postanowił, że będzie wychodził przy dźwiękach zespołu Metallica.
 • Przebiegł maraton w domu i przekazał 100 tysięcy złotych na rzecz lekarzy [WIDEO]

  2020-04-06
  Pandemia koronawirusa i ogólna izolacja społeczeństwa wzbudzają wiele kreatywności wśród ludzi. Pewien gość, postanowił przebiec maraton i co najlepsze zadziałać charytatywnie. Wszystko odbyło się, bez wychodzenia z domu.
 • Mike Tyson wraca na szczyt! W kilka godzin zarobił 20 tysięcy dolarów

  2020-04-06
  Był taki czas w karierze Mike'a Tysona, gdy było bardzo słabo, a na koncie było więcej długów, niż zarobków. Okazuje się, że to już dawno za słynnym bokserem, a teraz pieniądze mocno trzymają się konta słynnej ,,Bestii''.
 • Polskie klasyki rocka w Biedronce. Ile za płyty Hey, Perfectu i Kobonga?

  2020-04-06
  Biedronka po raz kolejny zaskakuje ofertą płyt CD. W ofercie dyskontu pojawiły się tytuły, które spokojnie można uznać za prawdziwe klasyki, a na dodatek, są w cenach wyjątkowo niskich.
 • Pantera w mistrzowski sposób przerobiła słynną okładkę i zaapelowała o zostanie w domu

  2020-04-06
  Wszyscy starają się podkreślać to, że trzeba zostać w domu i najlepiej chyba zrobił to zespół Pantera. Grupa przerobiła swoją słynną okładkę, nawiązując do akcji #zostańwdomu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz