Krzysztof Zawistowski

27.01.2014 (17:16)

NAJLEPSZE ROCKOWE COVERY: Shinedown grają Nothig Else Matters Metalliki! [VIDEO]Smith & Myers, duet z Shinedown nagrywają najlepsze rockowe covery. Muzycy Shinedown zagrali cover Metalliki - Nothing Else Matters i zamieścili go na YouTube. Zobaczcie, ich wykonanie!

Brent Smith i Zach Myers, gitarzysta i wokalista z hardrockowego Shinedown wzięli się za nagrywanie najlepszych rockowy coverów. Duet nagrał akustyczną EPką, zatytułowaną (Acoustic Sessions), na której znalazły się covery legend rocka:The Clash (London Calling), Otis Redding (Sitting on the Dock of the Bay), Metallica (Nothing Else Matters), The Black Crowes (She Talks to Angels), Soul Asylum (Runaway Train) i Kenny'ego Wayne'a Shepherd (Blue on Black).

>>> Orange Warsaw Festival 2014: Line-up, bilety <<<
 
Pomysłodawcą projektu jest wiceprezes Roadrunner Records i Atlantic Records do spraw marketingu, Anthony Delia. Tracklistę wydawnictwa ułożyli fani w ogłoszonym na Facebooku Shinedown głosowaniu. Muzycy mówią, że zainteresowanie fanów przerosło ich oczekiwania, a wiadomości z propozycjami zapchały ich serwery. Użytkownicy przesłali ponad 5000 propozycji na najlepszy rockowy cover.

>>> Grammy Awards 2014: pełna lista zwycięzców <<<

Shinedown wystąpiło w Polsce tylko raz, 18 października 2012, w Warszawskiej Proximie. Dyskografię zespołu zamyka Amaryllis z 2012 roku.

Przypominamy, że Metallica zagra w Polsce, 11.06.2014 na Stadionie Narodowym w ramach Sonisphere 2014.

Smith & Myers - Nothing Else Matters (Metallica cover)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Live Nation zanotowało spadek obrotów o 98%!

  2020-08-07
  Z powodu pandemii koronawirusa, branża rozrywkowa całkowicie stanęła, przez co agencje eventowe mają spory problem. Jak się okazuje. Live Nation zanotowało spadek przychodów o 98%!
 • Roger Waters zagrał nowe wersje piosenek z The Wall [WIDEO]

  2020-08-07
  Roger Waters powrócił do czasów albumu ''The Wall'', wykonując piosenki z krążka ze swoim zespołem. Posłuchajcie nowych interpretacji słynnych utworów.
 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz