Dominik Pajewski

13.08.2020 (14:30)

Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował rankingRanking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.

Frobes co jakiś czas publikuje różnego rodzaju rankingi, które mają pokazać głównie to, kto więcej zarabia. Wiadomo, zawsze ciekawe zobaczyć, kto się wzbogacił i kto najwięcej zarabia za swoją pracę. Tym razem, opublikowano ranking aktorów, którzy najwięcej zarobili w ostatnim roku.

ŚLĄSKIE PULP FICTION PODBIJA INTERNET. WESOŁA PRZERÓBKA STAŁA SIĘ HITEM

 

Ranking najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Forbes opublikował swoje zestawienie

Ranking podzielono na dwie części, najpierw opublikowano ranking najlepiej zarabiających aktorów, a później ma zostać opublikowana dziesiątka najlepiej zarabiających aktorek. Stan konta, został przeanalizowany na przestrzeni od 1 czerwca 2019 roku do 1 czerwca 2020 roku. Oto najlepiej zarabiający aktorzy:
 1. Dwayne Johnson - 87,5 mln $
2. Ryan Reynolds - 71,5 mln $
3. Mark Wahlberg - 58 mln $
4. Ben Affleck - 55 mln $
5. Vin Diesel - 54 mln $
6. Akshay Kumar - 48,5 mln $
7. Lin-Manuel Miranda - 45,5 mln $
8. Will Smith - 44,5 mln $
9. Adam Sandler - 41 mln $

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz