Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszczeGoogle Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.

Google Maps jest bardzo przydatnym narzędziem, jednak zdarzają się tam sytuacje, które potrafią zaskoczyć. Chodzi o ukryte miejsca, czasami absurdalne sytuacje, a często coś wyjątkowo szokującego. Wybraliśmy najdziwniejsze sceny z Google Street View, które potrafią przyprawić o dreszcze.

PRZEMÓWIENIE GRETY THUNBERG ZOSTAŁO PRZEROBIONE NA KLIMAT RAGE AGAINST THE MACHINE [WIDEO]Zwłoki w bagażniku

No właśnie, czy to ktoś postanowił się zdrzemnąć, a może Google uchwyciło przewożenie zwłok? Żadna opcja nie była prawidłowa, bo okazało się, że to seksualna lalka... Obraz trafił do policji w Wilmington, która poprosiła mieszkańców o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Okazało się, że kierowca w Straży Przybrzeżnej przewoził lalkę do swojego domu. Co kto lubi...


Mordercy na drodze?

W sieci od lat krąży zdjęcie gościa w kapturze, którzy prawdopodobnie dzierży nóż w dłoni... Wyobrażacie sobie ekipę samochodu Google, która uciekała? My to widzimy, sami byśmy uciekli.

Tajemniczy mężczyzna w oknie

Mężczyzna widoczny w oknie, który przyprawiał o dreszcze użytkowników Google, okazał się na szczęście manekinem ćwiczebnym do sztuk walki. Trzeba przyznać, że wygląda to lekko przerażająco...

Rozbity samolot. Czy to zdjęcie z tragedii?

To zdjęcie zostało zrobione w bazie marynarki wojennej w Alameda Point w Kalifornii. Google Street View zamazuje twarze ludzi na swoich zdjęciach - ale zostawia przerażające sceny, aby każdy mógł je zobaczyć? Nie do końca. To prawdziwy samolot, a w zasadzie jego szczątki, ale z serialu NBC 'Trauma' z 2009 roku. Nic więcej, nic mniej, zwykłe zdjęcie z planu.
 


JESTEM TWOIM STARYM – STARTUJE NOWY, ALTERNATYWNY KANAŁ DLA OJCÓW (I NIE TYLKO)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz