Dominik Pajewski

15.10.2019 (14:49)

Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszczeGoogle Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.

Google Maps jest bardzo przydatnym narzędziem, jednak zdarzają się tam sytuacje, które potrafią zaskoczyć. Chodzi o ukryte miejsca, czasami absurdalne sytuacje, a często coś wyjątkowo szokującego. Wybraliśmy najdziwniejsze sceny z Google Street View, które potrafią przyprawić o dreszcze.

PRZEMÓWIENIE GRETY THUNBERG ZOSTAŁO PRZEROBIONE NA KLIMAT RAGE AGAINST THE MACHINE [WIDEO]Zwłoki w bagażniku

No właśnie, czy to ktoś postanowił się zdrzemnąć, a może Google uchwyciło przewożenie zwłok? Żadna opcja nie była prawidłowa, bo okazało się, że to seksualna lalka... Obraz trafił do policji w Wilmington, która poprosiła mieszkańców o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Okazało się, że kierowca w Straży Przybrzeżnej przewoził lalkę do swojego domu. Co kto lubi...


Mordercy na drodze?

W sieci od lat krąży zdjęcie gościa w kapturze, którzy prawdopodobnie dzierży nóż w dłoni... Wyobrażacie sobie ekipę samochodu Google, która uciekała? My to widzimy, sami byśmy uciekli.

Tajemniczy mężczyzna w oknie

Mężczyzna widoczny w oknie, który przyprawiał o dreszcze użytkowników Google, okazał się na szczęście manekinem ćwiczebnym do sztuk walki. Trzeba przyznać, że wygląda to lekko przerażająco...

Rozbity samolot. Czy to zdjęcie z tragedii?

To zdjęcie zostało zrobione w bazie marynarki wojennej w Alameda Point w Kalifornii. Google Street View zamazuje twarze ludzi na swoich zdjęciach - ale zostawia przerażające sceny, aby każdy mógł je zobaczyć? Nie do końca. To prawdziwy samolot, a w zasadzie jego szczątki, ale z serialu NBC 'Trauma' z 2009 roku. Nic więcej, nic mniej, zwykłe zdjęcie z planu.
 


JESTEM TWOIM STARYM – STARTUJE NOWY, ALTERNATYWNY KANAŁ DLA OJCÓW (I NIE TYLKO)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz