Dominik Pajewski

02.02.2020 (01:01)

Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał strażnikom pocztówkęWięźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.

Niektórzy strażnicy mają listę więźniów, o których raczej nigdy nie zapomną i to z różnych przyczyn. Wiadomo, niektórzy osadzeni dawali się mocno we znaki podczas odsiadki, a niektóre sytuacje zostają na długo w pamięci. Ten gość, postanowił dać się zapamiętać od jak najbezczelniejszej strony i z pewnością na długo zostanie w pamięci służby więziennej.

ARIANA GRANDE JEST NIESAMOWITA! MUZYK SLIPKNOTA DOCENIŁ POPOWĄ WOKALISTĘ


Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

Pocztówka zostala wysłana przez 26-letniego Oualida Sekkaki, który zbiegł wraz z czterema innymi osadzonymi. Mężczyźni pokonali 6-metrowy mur, jednak 3. uciekinierów złapano, a czwarty zdołał zbiec. To właśnie on wysłał strażnikom pocztówkę z Tajlandii, gdzie pozdrawia cały zakład karny. Policja rozpoczęła dochodzenie by znaleźć zbiega, jednak trochę to może potrwać. Jednego nie da mu się jednak odmówić, bezczelności na poziomie mistrzowskim.

PABLOPAVO - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz