Dominik Pajewski

27.07.2017 (15:51)

Muzyk Stone Sour oświadczył się podczas koncertu! [VIDEO]Koncert Stone Sour w Toronto z pewnością zapadanie w pamięć wszystkim fanom zespołu. Na scenie doszło do oświadczyn jednego z członków kapeli!

Stone Sour mogą ostatnio pochwalić się samymi sukcesami, świetnie przyjęta płyta 'Hydrograd', udane koncerty i świetne recenzje. Mówiąc krótko, grupa Coreya Taylora triumfuje i to z pewnością nie koniec sukcesów, również tych prywatnych.

System Of A Down - fidget spinner zamiast nowej płyty


Basista zespołu, Johny Chow postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie podczas koncertu Stone Sour. Koledzy z zespołu pomogli w organizacji niespodzianki i podobno sam Corey Taylor pilnował by wszystko było idealnie. Zobaczcie nagranie z wyjątkowej chwili Johny'ego Chow:

 
Mamy nadzieję, że Stone Sour uwzględnią w planach koncertowych Polskę? To z pewnością byłby niezapomniany koncert.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz