Dominik Pajewski

07.03.2016 (16:34)

Muzyk Guns N' Roses współpracuje z zespołem Tool!Muzyk Guns N' Roses pochwalił się na swoim Twitterze zdjęciem ze studia zespołu Tool! Zobaczcie o co chodzi.

Tool nagrywa nową płytę już od jakiegoś czasu. Nie wszyscy jednak wierzą muzykom na słowo i co jakiś czas sprawdzają, czy to aby na pewno nie żart. Muzyk Guns N' Roses rozwiewa wszystkie wątpliwości, udostępniając na swoim Twitterze zdjęcie ze studia podczas sesji nagraniowej zespołu Tool

>> Eurowizja 2016: Michał Szpak - piosenka na Eurowizję Color Of Your Life

Chris Pitman, klawiszowiec Guns N' Roses umieszczając na swoim Twitterze zdjęcie ze studia zespołu Tool chyba uspokoił wszystkich fanów grupy jeśli chodzi o ich nowe wydawnictwo. W krótkim, lecz jednoznacznym poście napisał:

Dziś wieczorem w studiu, nagrywanie ścieżek #dannycarey #beatrazr #kentbrisley #toolband.

Czy fani zespołu Tool są spokojni? Mamy nadzieję, że tak!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiewiórka Na Drzewie zaprasza na wielką premierę!

  2020-02-18
  22 lutego 2020 w Klubie studenckim Spirala w Gliwicach odbędzie się premiera najnowszego długogrającego albumu, gliwickiego zespołu Wiewiórka Na Drzewie. Wydarzenie rozpocznie się koncertem młodego zespołu IKSY, by później zamienić się w srogą muzyczną chłostę, którą zaserwuje wszystkim zespół Wiewiórka Na Drzewie.
 • Nowy singiel Pearl Jam już dostępny

  2020-02-18
  W serwisach cyfrowych pojawił się nowy utwór Pearl Jam zapowiadający płytę „Gigaton”. Fragment „Superblood Wolfmoon” można było usłyszeć już kilka dni przed premierą, ale warunek był jeden: należało skierować swój smartfon w stronę Księżyca.
 • Netflix&Chill’d - nowy smak Ben&Jerry’s podkręci serialowe doznania

  2020-02-18
  Premiery seriali są codziennie, ale już 14 lutego wyjątkowa premiera lodów Netflix & Chill’d - Ben&Jerry’s o smaku Netfliksa. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że Ben&Jerry's wprowadza lody do ponad 20 różnych krajów. Również do Polski, co dzieje się po raz pierwszym w historii marki.
 • ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW na zimowej trasie po Polsce

  2020-02-18
  28 lutego rozpocznie się w Gdańsku zimowe tournée Romantyków Lekkich Obyczajów.
 • Napadł na 82-letnią kulturystkę, a ta połamała na nim stół

  2020-02-18
  Pewien gość, który napadł na starszą kobietę, nie spodziewał się raczej, że spotka się z mocnym uderzeniem. Staruszka okazała się kulturystką, która połamała na delikwencie stół!
 • Robert De Niro otwiera luksusowy hotel w Warszwie! Gdzie pojawi się obiekt?

  2020-02-18
  Robert De Niro jest nie tylko aktorem, ale również właścicielem luksusowej sieci hoteli. Właśnie ogłoszono, że jeden z nich zostanie otwarty w samym centrum Warszawy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz