Dominik Pajewski

22.01.2018 (11:56)

Muzyk Guns N' Roses robi muzykę do polskiej gry komputerowejMuzyk Guns N' Roses został zaangażowany w tworzenie muzyki do polskiej gry komputerowej. Sprawdźcie szczegóły tej wyjątkowej współpracy, która z pewnością przypadnie do gustu fanom rocka.

To, że twórcy gier komputerowych w Polsce to kreatywni ludzie, wiadomo od bardzo dawna. Jednak w projekty naszych rodaków, angażuje się coraz większa liczba popularnych osób. 
 

Pitbull. Ostatni pies - NOWY ZWIASTUN pokazuje wszystko to, za co uwielbiamy Pasikowskiego


Tak jest przy owianym tajemnicą projekcie 'Cyberpunk 2077', który niedawno powrócił do żywych. Fani gier komputerowych nie mogą się doczekać, jednak przy tym projekcie będą musieli się zatrzymać również fani rocka.

CD Projekt zaangażował do produkcji, byłego perkusistę zespołu Guns N’ Roses -  Bryana Mantię. W jednym z wywiadów artysta powiedział:
 
Ten projekt jest szczególnie trudny, programiści szukają muzyki, która nigdy wcześniej nie była słyszalna i to ma jakiś sens… To są poszukiwania muzyki, która byłaby stworzona 2077 w roku… Jestem w tym, ponieważ naprawdę uwielbiam tak zwany 'biały szum' i myślę, że taka muzyka będzie właśnie za 60 lat. Naprawdę próbuję eksperymentować przy tym projekcie!W tworzenie muzyki do gry, zaangażowany jest między innymi: Marcin Przybyłowicz, który współtworzył muzykę do gry 'Wiedźmin 3: Dziki Gon'. Premiera gry 'Cyberpunk 2077' nie jest jeszcze znana.

Tomb Raider - nowa Lara Croft jeszcze seksowniejsza niż Angelina Jolie [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz