Dominik Pajewski

15.09.2020 (14:33)

Muzycy Mastodon, Baroness, Megadeth i Lucifer nagrali swoją wersję numeru Fleetwood MacTaki skład nie zdarza się za często, dlatego tym bardziej cieszy obecność takich muzyków w jednym miejscu. Na dodatek, artyści wzięli na warsztat numer grupy Fleetwood Mac.

Tego typu akcje zawsze są fajnie odbierane i trudno się dziwić, w końcu to połączenie sił znanych i lubianych artystów. Tym razem artyści związani z takimi zespołami jak: Mastodon, Baroness, Megadeth i Lucifer połączyli swoje siły, by zagrać numer grupy Fleetwood Mac.

MANDALORIAN SEZON 2 - KIEDY PREMIERA I GDZIE OGLĄDAĆ?


You Make Loving Fun w wykonaniu muzyków z MastodonBaronessMegadeth i Lucifer

Całą akcję, która odbywała się w ramach podcastu 'Two Minutes To Late Night', a granie utworu Fleetwood Mac, zainicjował były gitarzysta Megadeth, Marty Friedman. Artyści grali oczywiście na odległość, a cała akcja dedykowana jest artystom, którzy ucierpieli finansowo przez pandemię koronawirusa. Zobaczcie, jak wypadło specjalne granie artystów:


MILEY CYRUS ZAPOWIEDZIAŁA, ŻE JEJ NOWA PŁYTA BĘDZIE INSPIROWANA METALLIKĄ I BRITNEY SPEARS

Akcja trwa dalej i można się spodziewać, że to nie ostatnie tego typu nagranie. Grono artystów jest zacne, także może zdarzyć się wszystko i w różnych składach.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz