Anna Skalik

25.04.2014 (11:34)

Must Be The Music – półfinał. Jurorzy będą jeszcze bardziej krytyczni. [VIDEO]Półfinały Must Be The Music Tylko Muzyka 7 ruszają już 27 kwietnia 2014. Przed zbliżającym się pierwszym półfinałem głos zagrała Kora Jackowska. Jurorka programu powiedziała, że jury będzie jeszcze bardziej krytyczne. Zobacz całą wypowiedź Kory.

Show Must Be The Music wkracza w etap półfinałowy. Pierwszy półfinał MBTM Tylko Muzyka już 27 kwietnia.

Przed rozpoczęciem półfinałów MBTM wypowiedziała się Kora Jackowska, jurorka programu. Zdradziła, że na tym etapie jury będzie jeszcze bardziej krytyczne w stosunku do uczestników. Sprawdź, co powiedziała Kora.

>>> KSW 27 Cage Time <<<

- Siódma edycja programu obfitowała w wiele świętych występów, dlatego też postanowiliśmy powiększyć liczbę półfinalistów do 40. Naszym zadaniem jest wybranie najlepszych z najlepszych, dlatego będziemy jeszcze bardziej surowi i krytyczni. Nasze "TAK" jest przepustką do zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. Aby otrzymać od nas ten kredyt zaufania, uczestnicy muszą zaprezentować naprawdę wysoki poziom.

>>> Liam Galagher na Tweeterze pisze o Oasis <<<

Jurorka powiedziała również, że to dopiero odcinki na żywo są sprawdzianem umiejętności uczestników programu.

- Odcinki na żywo zawsze wyzwalają największe emocje. Stres podczas takich występów potrafi wziąć górę i nawet najlepsi mogą sobie nie poradzić. Mam nadzieję, że wśród półfinalistów znajdą się osoby, które zapanują nad emocjami. Jest to bardzo trudne, ale ten program lansuje nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, dlatego jesteśmy bardzo wymagający w stosunku do uczestników. Mogę zapewnić, że jeśli ktoś zasłuży na krytykę, usłyszy ją. Półfinały to nie zabawa, tutaj naprawdę trzeba dać z siebie wszystko.

Pierwszy półfinałowy odcinek Must Be The Music już 27 kwietnia o 20.05 w Polsacie. Przypomnijmy, że gościem odcinka będzie zespół Coma.

>>> Coma w Must Be the Music <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz