Krzysztof Zawistowski

12.05.2014 (10:26)

MUST BE THE MUSIC: Odcinki Live. Sprawdź, kto przeszedł do kolejnego live'a Must Be The Music! [VIDEO]Odcinki Must Be The Music na żywo. W 3. odcinku Must Be The Music na żywo wystąpiło 10 artystów, ale tylko dwóch z nich przeszło dalej. W finale Must Be The Music zobaczymy Janusz Cieleckiego i PeterBeth. Sprawdź, kto zagra w finale Must Be The Music!
 

Kolejny odcinek Must Be The Music na żywo za nami. W 3. półfinale Must Be The Music 7 udział wzięło 10 artystów, ale tylko 2 przeszło do finału. W finale Must Be The Music zobaczymy duet PeterBeth oraz Janusze Cieleckiego.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<< 

W finale Must Be The Music PeterBeth i Janusz Cielecki wystąpią razem z: hiphopowym trio Sachiel, faworytami Must Be The Music zespołem Piękni I Młodzi, ulicznym folkiem Kraków Street Band i metalowcami z The Sixpounder.

Pozostali uczestnicy Must Be The Music, którzy wystąpili w 3. odcinki live mają jeszcze szansę na Dziką Kartę. W finale mogą się jeszcze znaleźć:
TaLLib
Asia Ash
Workplace
Luiza Ganczarska
Frument Project
John Banzaï
Natalia Walczak
Marika Milena i Sebastian


Kto w finale Must Be The Music? 
Piękni I Młodzi
Sachiel
Kraków Street Band
The Sixpounder
Janusz Cielecki
PeterBeathMust Be The Music: PeterBeth - Behind Blue Eys (The Who)


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz