Anna Skalik

26.03.2014 (11:26)

MUST BE THE MUSIC: gwiazdy show na koncercie w Warszawie - zagrają FairyTaleShow i City Of Mirrors. [VIDEO]Uczestnicy Must Be The Music 7 - City Of Mirrors - oraz finaliści 5 edycji MBTM - FairyTaleShow zagrają wspólny koncert w Warszawie. Posłuchaj, jak grają na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpią.

FairyTaleShow to finaliści Must Be The Music 5. Wspólnie z City Of Mirrors z MBTM 7 zagrają koncert w Warszawie. Występ został zaplanowany na 5 kwietnia 2014 a odbędzie się w warszawskim klubie Barometr.

Kim są FairyTaleShow? FTS to finaliści MBTM 5. Czwórka uzdolnionych, młodych muzyków, którzy szerszej publiczności po raz pierwszy zaprezentowali się w Must Be The Music. Za sobą mają już m.in. występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013, gdzie zaśpiewali numer Was She Gonna.

>>> Kim są City Of Mirrors z Must Be The Music? <<<

Razem z FTS zagrają uczestnicy MBTM 7 - City Of Mirrors. Kim są pisaliśmy Wam już w jednym z wcześniejszych newsów, dlatego teraz przypominamy Wam ich występ w Must Be The Music, gdzie zaśpiewali numer Bring Me To Live formacji Evanescence.

Jeśli chcecie zobaczyć FTS i City Of Mirrors na żywo - macie świetną okazję. Bilety na koncert gwiazd MBTM w klubie Barometr kosztują 10 zł. Jako pierwsi zagrają COM - start o 20.00, a po nich wystąpią FTS.

FairyTaleShow - Was She Gonna
City Of Mirrors w Must Be The Music


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz